ارائه خدمات”آمران سلامت” هلال احمر به بیش از ۱۳۱ هزار نفر  از ابتدای اجرای طرح تاکنون در استان آذربایجان غربی 

معاون امور جوانان استان آذربایجان غربی از ارائه خدمات آمران سلامت به بیش از ۱۳۱ هزار نفر از ابتدای اجرایطرح تاکنون در سراسر استان خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ نجف آذرنیوتور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی گفت: از ابتدای آغاز طرح آمران سلامت که در راستای امر رهبری در مبارزه با کرونا و با مشارکت اعضای جوان و داوطلب انجام شد؛ تا کنون ۱۳۱ هزار و ۸۵۳ نفر از شهروندان استان در محل های پر تردد شهر، ترمینال، فروشگاههای خرید و خانه های هلال روستایی به رعایت موارد بهداشتی و زدن ماسک توصیه شدند.
وی همچنین افزود:از پنجم آبان تاکنون سه هزار و۴۸۵ عضو داوطلب به روز در پوشش هزار و ۲۴۵ تیم در۸۳۸ پایگاههای ثابت و سیار با مشارکت ۴۴ سمن فعالیت کردند.
آذرنیوتور گفت: در این طرح ۴۱ هزارو ۳۵۵ ماسک توزیع شده و ۷۲۸ لیتر محلول ضدعفونی برای اعضا و مردم بهره ور استفاده شده است.
معاون امور جوانان در ادامه تشریح این طرح گفت: مجریان این طرح علاوه بر ارائه راهنمایی های لسانی، به افرادی که نسبت به رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک و حفظ فاصله اجتماعی کم توجهی نشان داده و سلامت خود و جامعه را به مخاطره می اندازند، تذکر دادند.