قائم مقام رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: طرح آمران سلامت توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حال اجرا است

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان گفت: طرح آمران سلامت توسط سازمان جوانان جمعیت هلال احمر برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر سید علی منیری اظهار داشت: با توجه به سیر صعودی شیوع بیماری کرونا در کشور و آمار مرگ و میر تاسف بار هموطنان عزیز و با تاکید مقام معظم رهبری در خصوص تعامل دستگاههای متولی و یاری به سیستم بهداشت و درمان، این سازمان طرح آمران سلامت را برگزار می کند.

قائم مقام رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: این طرح در جهت لبیک به سخنان رهبر انقلاب و توسعه آموزش های همگانی و ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری بر مبنای جلب مشارکت مدنی و حمایت بهداشتی و درمانی از قشر آسیب پذیر جامعه در مواجهه با ویروس کرونا در سراسر کشور اجرا می نماید.

وی تصریح کرد: طرح آمران سلامت با تعامل و همراهی کانون های دانشجویی هلال احمر و دستگاههای اجرایی در سراسر کشور برگزار می شود.

منیری بیان کرد: در این طرح، معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و حقیقات و فناوری و دانشگاه فرهنگیان و معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و معاونت فرهنگی و اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور و معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای مشارکت و همراهی دارند.