برگزاری جلسه فعالان کمیته مشورتی راهبردی اعضای فعال و صاحب نام سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در فضای مجازی

جلسه فعالان کمیته مشورتی راهبردی اعضای فعال و صاحب نام سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با هدف بهره گیری از تجربیات و طرح ایده‌های مختلف از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ سید علی منیری قائم مقام رئیس سازمان و معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال در جلسه کمیته مشورتی راهبردی اعضای فعال و صاحب نام سازمان جوانان بیان کرد: سه محور تشیکلاتی، فرهنگی و اجتماعی و توسعه فعالیت های اقتصادی برای اجرای برنامه های روتین، فرهنگ سازی و توسعه فعالیت های اقتصادی مورد توجه است.
منیری افزود: رویکرد اقتصادی دو سرفصل شامل ایجاد اشتغال مولد و پایدار برای اعضا دارد و براساس سلسله بندی و رتبه بندی است.
وی خاطرنشان کرد: ایجاد بازار با رویکرد کسب و کارهای کوچک و فراگیر درون سازمانی در گام اول برای جامعه هدف سه میلیون نفری در کشور مورد توجه است.
قائم مقام رئیس سازمان جوانان هلال احمر بیان کرد: وقتی بازار و چرخه تولید موجود باشد، در کشورهای مختلف کارهای با ارزشی انجام می شود و ما نیز باید به آن توجه داشته باشیم.
وی گفت: همه امور باید تقویت شود و از کارخانه ایده تا شتاب دهنده ها و مراکز رشد و توسعه ایده و ایجاد چرخه تولید یک بسته ای است که باید پیرامون آن کار شود.
منیری افزود: در گام اول هر یک به گروه های سه نفره تقسیم می شوند و گروه های تسیهل گری و سازماندهی افراد شکل می گیرد و هر یک در قالب دو تا سه نفر وارد کارگروه ها شوند.
معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: باید مشکلات در نحوه جذب و ساماندهی، حفظ و نگهداری نیروها و به کار گیری اعضا شناسایی و رفع کرد.
وی با تاکید بر برگزاری کارگاه های استارتاپی با هدف رفع مشکلات و نقش تسهیل گر گفت: مصوبات باید نقش جهت دهی داشته باشند و کارگروه فرهنگی و اجتماعی و دیگر کارگروه ها قابل پیگیری است و هر یک از موضوعات زمینه های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و رسانه شکل گرفته است.
منیری با اشاره به اهمیت همراهی و هم افزایی اعضا در اجرای موفق برنامه ها افزود: از حضور و توانمندی اعضای قدیمی و پیشکسوت بهره می گیریم و این تجربیات را ثبت و عملیاتی می کنیم.