اجرای طرح ماه تابان با درخشش دبیران و کانون های برتر سازمان جوانان

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح ماه تابان با هدف شناسایی و درخشش دبیران و کانون های برتر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان با اشاره به اجرای طرح ماه تابان با هدف شناسایی و درخشش اعضای برتر و نخبه سازمان جوانان بیان کرد: رشد و موفقیت سازمان جوانان مرهون تلاش های اعضای داوطلبی است که بدون هیچ چشم داشتی و داوطلبانه در راستای اصول و اهداف جمعیت هلال احمر گام بر می دارند.
وی افزود: در همین راستا یک نظام ارزیابی و ارزش گذاری دقیقی برای زحمات و تلاش های دبیران کانون های جوانان، دانشجویی، طلاب و روستایی با هدف شناسایی و معرفی دبیران و اعضای نخبه در طرح ماه تابان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر پایه گذاری شده است.
گل فشان با اشاره به اینکه دبیران برتر و نخبه کانون های سازمان جوانان مانند ماه تابان، چراغ راهی برای رشد و پیشرفت سایر اعضای جوانان هستند، خاطرنشان کرد: انتخابات مجامع استان ها و انتخابات شورای مرکزی کنگره، اهمیت جایگاه کلیدی و نقش دبیران و بازوان اجرایی آنان را پر رنگ تر می کند.
وی تصریح کرد: در همین راستا با هماهنگی معاونت دانشجویی و جوانان هفته ای 2 کانون برتر از استان ها انتخاب و در ” باکس ماه تابان” سایت سازمان جوانان بارگذاری می شود که در نهایت بعد از معرفی کانون های برتر؛ در سالروز تاسیس سازمان جوانان در سال 1400 هجری شمسی دبیران برتر و نخبه کانون ها انتخاب و تجلیل خواهند شد.
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: موضوع ارزیابی و نظارت بر عملکرد کانون ها با هدف شناسایی دبیران و اعضای نخبه و برتر کانون ها توسط سازمان جوانان به صورت مستمر اجرا می شود.
محمد گل فشان در پایان با اشاره به اهمیت نقش اعضا در تصمیم سازی ها و تصمیم گیری های برنامه های سازمان جوانان خاطرنشان کرد: با شناسایی اعضای نخبه و برتر برنامه های کلان و مگاپروژه های سازمان نیز به آن ها سپرده خواهد شد.