مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا تمدید شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا تا ۱۴ آبان سالروز تاسیس سازمان جوانان تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی از تمدید زمان ارسال اثر به سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا به میزبانی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد.

وی اظهار کرد: این جشنواره با موضوع خاطره گوئی ۱۱۲ ثانیه ای ویژه سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در حال برگزاری است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم افزود: در این بخش دانش آموزان می توانند خاطره ای از احسان و نیکوکاری و یا فعالیت بشردوستانه در ایام شیوع کرونا که در حق کسی انجام داده اند را تعریف نمایند.

وی یادآور شد: شرکت در این بخش برای تمام دانش آموزان ۷ تا ۱۸ سال آزاد است و نیازی نیست الزاما شرکت کنندگان عضو کانون دانش آموزی هلال احمر باشند.

مصباحی با اشاره به اینکه مهلت ارسال آثار تا ۱۴ آبان تمدید شده است؛ خاطرنشان کرد: داوری سومین دوره جشنواره احسان، در دو رده سنی ۷ تا ۱۲ سال و ۱۲ تا ۱۸ سال انجام می شود.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم گفت: استفاده از حرکات دست و موسیقی و لباس و تغییر لحن گوینده در این بخش مورد تاکید است و تکنیک های خاطره گوئی و زیبایی خاطره نیز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند فیلم خاطرات خود را که به صورت افقی با گوشی همراه فیلمبرداری شده است به شماره واتساپ ۰۹۳۶۲۰۷۱۴۹۵ ارسال نمایند.

گفتنی است، دبیرخانه مرکزی با شماره تماس ۳۷۷۰۲۸۱۱ و شماره داخلی ۱۲۲ پاسخگوی عموم مردم خواهد بود.