برگزاری نشست های هم اندیشی فعالیت های کانون های دانشجویی و دانش آموزی در قم

نشست های هم اندیشی کارشناسان و اعضای کانون های دانشجویی و دانش آموزی با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ نشست هم اندیشی کارشناسان حوزه دانش آموزی با معاون امور جوانان، در خصوص پیگیری امور مربوط به جشنواره احسان و تمدید آن برگزار شد.

بر اساس این گزارش، همچنین هماهنگی های لازم (اطلاع رسانی، فراخوان مربیان و ….)در خصوص برگزاری دوره تربیت مربی دادرس توسط معاونت آموزش و پژوهش نیز از دیگر مباحث مورد بررسی در این نشست بود.

همچنین، جلسه هم اندیشی مسئولین کمیته های دانشجویی در خصوص برنامه های آتی و جمع بندی پیشنهادات در خصوص هفته وحدت و سالروز تاسیس سازمان جوانان از دیگر فعالیت های حوزه جوانان در این ایام به شمار می رود.

 برگزاری این جلسه با توجه به رعایت پروتکل بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی با حضور معاون امور جوانان و کارشناس کانون دانشجویی و مسئولین کمیته های دانشجویی صورت گرفت.

ارائه برنامه های سالروز سازمان جوانان و پیگیری مصوبات جلسه در خصوص این هفته به عهده  تمام اعضای حاضر در این جلسه بود. در این راستا، تمام مسئولین کمیته ها موظف شدند اسامی اعضای فعال خود را به مسئول کمیته جذب و سازماندهی ارسال نمایند.

همچنین، اطلاع رسانی در خصوص دوره مخاطرات طبیعی در بلایا و تاکید بر مشارکت در این دوره آموزشی و اجرای طرح فراخوان عضویت در دانشگاه ها از طریق فضای مجای از دیگر مصوبات این نشست بود.

معرفی اعضایی که در فعالیت های (انیمیشن سازی، اینفوگرافی، عکاسی، فیلم برداری، پاورپوینت) کتخصص دارند در راستای همکاری  با معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر بصورت داوطلبانه از دیپر مباحث مطرح شده در این نشست هم اندیشی بود.

تدوین برنامه های روز جهانی ایدز وبرنامه ریزی برای  آموزش جهت برگزاری دوره همراهی کمیته بین المللی و چندرسانه ای برای طراحی پوستر یا کلیپ آموزشی در این خصوص و ارائه طرح ویژه روز دانشجو از دیگر مطالب مورد رایزنی در این جلسه کانون های دانشجویی بود.