پوستر « ۱۱۲ ثانیه خاطره گویی احسان در ایام کرونا» با حضور مسولان ارشد جمعیت هلال احمر رونمایی شد

از پوستر 112 ثانیه خاطره گویی احسان در ایام کرونا با حضور مسولان ارشد جمعیت هلال احمر در قم رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ دکتر کریم همتی رئیس جمعیت هلال احمر و دکتر احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از پوستر ۱۱۲ ثانیه خاطره گویی احسان در ایام کرونا، بخش ویژه سومین جشنواره ملی احسان رونمایی کردند.

سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا در قم برگزار می‌شود

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حاشیه این رونمایی گفت: سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا به میزبانی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم برگزار می‌شود.

دکتر محمد گل فشان گفت: در ادامه فعالیت های کانون های دانش آموزی هلال احمر در جهت تعمیق مفاهیم ارزشمند جمعیت و با توجه به شیوع بیماری کرونا در جهان، سومین دوره جشنواره ملی احسان در کرونا در قم برگزار می‌شود.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: این جشنواره با موضوع خاطره گوئی ۱۱۲ ثانیه ای ویژه سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ از سوی معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی و هلال احمر برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: مهم ترین اهداف این جشنواره شامل تقویت حس بشردوستی و کمک به هم نوع در میان نوجوانان و ایجاد روحیه شادابی و پویایی در ایام شیوع بیماری کرونا و ایجاد نشاط و تجلی رفتارهای بشردوستانه است.

گل فشان بیان کرد: در این بخش دانش آموزان می توانند خاطره ای از احسان و نیکوکاری و یا فعالیت بشردوستانه در ایام شیوع کرونا که در حق کسی انجام داده اند را تعریف نمایند.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: شرکت در این بخش برای کلیه دانش آموزان ۷ تا ۱۸ سال آزاد است و لازم نیست الزاما عضو کانون دانش آموزی هلال احمر باشند.

یادآور می شود، طبق فراخون، داوری سومین دوره جشنواره احسان، در دو رده سنی ۷ تا ۱۲ سال و ۱۲ تا ۱۸ سال انجام می شود و مهلت ارسال آثار تا ۵ مهرماه و تحویل آن تا ۲۴ مهر و همچنین تحویل آثار به دبیرخانه و بررسی تا ۳۰ مهر است، علاقه مندان می توانند آثار را در قالب لوح فشرده به نشانی دبیرخانه مرکزی در قم ـ خیابان شهید لواسانی (ساحلی) ـ نبش کوی ۷ ـ جمعیت هلال احمر استان قم و کدپستی: ۳۷۱۳۶-۴۶۷۹۳ ارسال کنند.

گفتنی است، دبیرخانه مرکزی با شماره تماس ۰۲۵۳۷۷۰۸۱ تا ۸۴ داخلی ۱۲۸ و ۱۵۵و یا پست الکترونیک: javanan_qom94@yahoo.com  پاسخگویی سوالات مخاطبان است.