جشنواره هلال خندان من

به نامش و به یاریش

جشنواره هلال خندان من

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با ایجاد کانال سازمان جوانان هلال­احمر در بستر شبکه شاد آموزش و پرورش، به منظور تشویق دانش­آموزان، اولیاء، مربیان و سایر مخاطبان این شبکه برای عضویت در کانال و آشنایی بیشتر آنان با برنامه­­ها و فعالیت­های مختلف سازمان، «جشنواره هلال خندان من» برگزار می­گردد. این جشنواره بر بستر فضای مجازی و دارای بخش­های مختلف می باشد که در بخش اول، مسابقه فیلم کوتاه با تلفن همراه با موضوع « من هلال احمر را دوست دارم چون…» می باشد.

 

شرایط و نحوه برگزاری مسابقه:

  1. همه علاقه­­مندان به هلال­احمر می­توانند در این مسابقه شرکت کنند.
  2. افراد شرکت کننده بایستی با تلفن همراه  یک فیلم افقی تهیه و در آن این جمله را تکمیل کنند: ” من هلال احمر رو دوست دارم چون…”
  3. این فیلم حداکثر ۲۰ ثانیه می­تواند باشد. حتما در ابتدای آن فرد باید این جمله را ادا کند «جشنواره هلال خندان من». همچنین در انتهای آن فرد بایستی خودش را کامل معرفی نماید. بیان نام، نام­خانوادگی، نام استان، نام شهرستان، شماره تماس و اینکه عضو کدام کانون هلال احمر است یا عضو نیست ضروری است. فیلم­هایی که جمله ابتدایی و اطلاعات فرد در آن بیان نشده باشد مورد داوری قرار نمی­گیرد.
  4. رعایت شئونات اسلامی در فیلم­ها الزامی است.
  5. فیلم­ها بایستی از طریق پیام رسان واتس اپ به شماره  ۰۹۰۲۱۶۸۵۱۷۸ ارسال شود.
  6. برترین فیلم­ها در کانال سازمان جوانان در شبکه شاد بارگذاری می­گردد. این فیلم­ها توسط مخاطبین مورد داوری قرار خواهند گرفت و امتیاز مردمی دریافت می­کنند. (اطلاعات تماس افراد در شبکه شاد نمایش داده نخواهد شد.)
  7. پوشیدن لباس محلی یا لباس فرم هلال احمر، کیفیت تصویر، گویش یا زبان محلی، فضای فیلم برداری، تن صدا، جمله ذکر شده و رای مردمی در شبکه شاد امتیاز نهایی هر اثر را مشخص خواهد کرد.
  8. کلیپی از فیلم­های منتخب تهیه و در بسترهای مختلف منتشر خواهد شد.
  9. پوستر این بخش از جشنواره در سایت سازمان قابل دسترس است.