درخشش کیوکوشین کاران جوان هلال احمر در جام بین‌المللی صلح‌و‌دوستی

جوانان و نوجوانان کیوکوشین کار جمعیت هلال احمر کردستان با کسب 2 نشان نقره و 8 نشان برنز در مسابقات بین المللی جام صلح و دوستی در رشته کیوکوشین شگفتی ساز شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان، جام بین‌المللی جام صلح‌و‌دوستی در رشته ورزشی کیوکوشین با رقابت ۱۰ کشور دنیا در شهرستان فریدونکنار استان مازندران برگزار شد که با درخشش ورزشکاران هلال احمری کردستان همراه بود و جوانان و نوجوانان این استان دو مدال نقره و ۸ مدال برنز مسابقات را از آن خود کردند.

محمد باقر محمدی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: جمعیت هلال احمر استان یک تیم آماده متشکل از نوجوانان و جوانان مستعد را راهی این مسابقات کرد که در خاتمه مسابقات به شایستگی توانستند با کسب دو مدال نقره و ۸ مدال برنز شگفتی ساز مسابقات بین المللی باشند و با لباس هلال احمر پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزار درآورند.

محمدباقر محمدی ضمن تقدیر از مقام آوران تیم ورزشی هلال احمر کردستان گفت: در این دوره از مسابقات ۱۰۴۰ ورزشکار تراز اول از ۱۰ کشور دنیا با هم به رقابت پرداختند که تیم هلال احمر استان کردستان با مربیگری آقای مهران خانی و آقای سیروان ضیایی (همکار جمعیت هلال احمراستان) نماینده سبک کیوکوشین کاراته (WSKU) ناجا استان کردستان، مدال های رنگینی برای جمعیت به ارمغان آوردند.

محمدی ارتقای روحیه ورزش و سلامت کارکنان و اعضاء داوطلب جمعیت هلال احمر را از اهداف اساسی جمعیت هلال احمر برشمرد و گفت: جمعیت هلال احمر همیشه و در هرحال حامی ورزش و ورزشکار و سلامت انسان ها بوده است.

این مسابقات به مدت ۴ روز در شهرستان فریدونکنار استان مازندران و با حضور اساتید جهانی رشته ورزشی کاراته و کیوکوشین برگزار شد.