در دیدار رئیس سازمان جوان هلال احمر با مدیر منطقه منا فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمرمطرح شد

تقویت برنامه ها در حوزه جوانان با همکاری های مشترک

در دیدار رئیس سازمان جوانان هلال احمر با مدیر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (منا) فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر بر افزایش همکاری ها در حوزه جوانان و تقویت برنامه ها در این منطقه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر شهاب الدین صابونچی در دیدار با سیدهاشم، با اشاره به اینکه برنامه های اجرایی سازمان جوانان این قابلیت را دارد که در سطوح بین المللی بویژه در منطقه منا برگزار شود گفت: شرکت جوانان در برنامه های مشترک در این منطقه علاوه بر انتقال تجربیات، باعث نزدیکی و همگرایی بین جوانان خواهد شد.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر با بیان اینکه یکسری از مشکلات بوجود آمده در منطقه با همکاری های  همه جانبه زودتر قابل حل خواهد بود خاطر نشان کرد: در حال حاضر تغییر اقلیم و وقوع خشکسالی یکی از معضلات این منطقه است که امیدواریم با همکاری کشورهای منطقه راه حل مناسبی برای آن پیدا شود.

سید هاشم، مدیر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر هم در این دیدار با اشاره به اینکه هلال‌احمر ایران از توانمندترین جمعیت‌های ملی در منطقه خاورمیانه است، اظهار کرد: بر این اساس تمایل داریم تا از تجربیات و توانمندی‌های هلال‌احمر ایران در منطقه بهره ببریم.

سید هاشم با اشاره به اینکه در  فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر سرمایه گذاری ویژه ای در خصوص جوانان صورت گرفته،گفت: علاقمند هستیم برنامه های مشترک با سازمان جوانان را با سرعت بیشتر و کیفیت بالاتری اجرا کنیم.

وی با بیان اینکه منتظر رویکرد و برنامه های شما در سال ۲۰۱۹ هستیم ، گفت: برگزاری جلسات مشترک و بحث و تبادل نظر در خصوص رویکرد جدید برای تقویت جوانان از برنامه های ویژه مااست.

 

عکس ها: لیلا هادوی