بازدید های استانی

مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی

همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مسابقه عکاسی اینستاگرامی جوانان کربلایی، با محوریت حضور کودکان، نوجوانان و جوانان در آیین‌های سوگواری سالار شهیدان، را برگزار می‌کند.

گزارش تصویری ۲ // بازدید دکتر حبیبی رییس سازمان جوانان هلال از پستهای نوروزی جمعیت هلال احمر استان یزد

دکتر مسعود حبیبی رییس سازمان جوانان هلال احمر به همراه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ،مدیرعامل و معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از پستهای نوروزی هلال احمر شهرستانهای یزد، اردکان ، میبد، اشکذر ، ابرکوه بازدید نمود.

رئیس سازمان جوانان در گردهمایی دبیران کانون های استان سیستان و بلوچستان: گسترش امور جوانان در جمعیت هلال احمر به دست خود جوانان است

رئیس سازمان جوانان هلال احمر که در سفر سه روزه به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده بود، در گردهمایی سراسری کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر استان سیستان بلوچستان که در سالن آمفی تئاتر دانشگاه ولایت شهرستان ایرانشهر برگزار شد، با اشاره به بزرگداشت روز دانشجو گفت: ۱۶ آذر بر اساس ایثار و فداکاری سه دانشجو که در برابر استکبار جهانی ایستادگی کردند و از جان خود گذشتند شکل گرفت و ما هر سال این روز را به یاد این عزیزان گرامی میداریم.

سفر رئیس سازمان جوانان به استان سیستان و بلوچستان ۱// ادای احترام به شهدای گمنام، شرکت در مانور زلزله، افتتاح کانون دانشجویی و دیدار و گفتگو با دبیران کانونها

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر که به منظور بازدید از توانمندی های جمعیت هلال احمر استان سیستان و بلوچستان و دیدار و گفتگو با کارشناسان و دبیران کانون ها و جوانان داوطلب روز گذشته به این استان سفر کرده بود، صبح امروز چهارشنبه با حضور در شهرستان ایرانشهر مورد استقبال مسئولان و اعضای این استان قرار گرفت و با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه و غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای گمنام به مقام شامخ ایشان ادای احترام کرد.

با هدف بازدید از توانمندی های جمعیت استان سیستان و بلوچستان، رئیس سازمان جوانان هلال احمر وارد این استان شد

رئیس سازمان جوانان هلال احمر و هیات همراه جهت بازدید از فعالیت ها و توانمندی های جمعیت استان سیستان و بلوچلستان، شرکت در شورای اداری و دیدار با کارشناسان و جوانان جمعیت هلال احمر وارد این استان شدند و در بدو ورود مورد استقبال آیت الله سلیمانی امام جمعه زاهدان قرار گرفتند.

در نشست صمیمی دبیران و اعضای اتاق فکر جوانان استان قزوین با رئیس سازمان جوانان تاکید شد: جوانان در تصمیم‌سازی‌های جمعیت هلال‌احمر مؤثر باشند

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در بیست و یکمین بازدید استانی به استان قزوین سفر کرد و در جلسه شورای اداری و نشست دبیران کانون های این استان حاضر شد.

رشد بیست درصدی آمار مسافرین نوروزی در استان ایلام

عبدالمالک شنبه زاده مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از رشد بیست درصدی آمار مسافران در ایلام خبر داد و گفت: 137 هزار گردشگر و مسافر نوروزی در ایام تعطیلات نوروز از جاذبه های تاریخی و طبیعی استان دیدن کردند.