هلال وصل

گزارش شهروند از هلال وصل/حماسه «ایثار»


به گزارش «شهروند» جشنواره هلال وصل در بخش مختلفی همچون پوستر و عکس، دل نوشته و شعر به بازخوانی مستندات و خاطرات دوران اسارات آزادگان هشت ‌سال جنگ تحمیلی پرداخته است. بنا به گفته برگزارکنندگان، این جشنواره با هدف پاسداشت و تجلیل از خدمات داوطلبانه نیروهای جمعیت هلال‌احمر در دفاع مقدس در سطح ملی برگزار و آثار دریافتی که بیش از ۴٠٠ اثر است، در موزه دفاع مقدس نگهداری خواهد شد.

رئیس سازمان جوانان در نخستین جشنواره «هلال وصل»: امدادگران و آزادگانِ سرافراز «چراغ راه» آیندگان هستند

رئیس سازمان جوانان در همایش «هلال وصل»؛ ایثار و خدمات داوطلبانه امدادگران و آزادگرانِ سرافراز را چراغ راهی برای هدایت آیندگان دانست و بر حمایت ویژه رئیس جمعیت هلال احمر از خدمات داوطلبانه امدادگران تاکید کرد.

هلال وصل/ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر: عزت و اقتدار کنونی ایران ثمره شجاعت ها و جانفشانی های شهیدان و آزادگان است

نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر پیش از ظهر امروز یکشنه 29 مرداد ماه با حضور در اختتامیه همایش هلال وصل، عظمت، عزت و اقتدار کنونی ملت ایران را ثمره شجاعت ها و جانفشانی های شهیدان و آزادگان دانست.

برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری “هلال وصل” با محوریت آزادگان/ باز خوانی نقش خدمات جمعیت هلال احمر در دوران دفاع مقدس

رئیس سازمان جوانان از برگزاری نخستین جشنواره ملی هلال وصل با محوریت آزادگان و در راستای تبیین و نشر نقش جمعیت هلال احمر در دفاع مقدس با همکاری دفتر امور ایثارگران این جمعیت خبر داد.

جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری «هلال وصل» باهدف پاسداشت و تجلیل از خدمات نیروهای هلال احمر در دفاع مقدس، ثبت و نشر خاطرات و آثار جانفشانی، صبوری و از خود گذشتگی آزادگان و خانواده ایشان، برگزار می شود

مشاور رئیس جمعیت هلال احمر در امور ایثارگران از برگزاری جشنواره فرهنگی، ادبی و هنری "هلال وصل" توسط سازمان جوانان و مشارکت دفتر امور ایثارگران جمعیت هلال احمر خبر داد.