برنامه استراتژیک سازمان

پیشبرد اهداف با برنامه ریزی های راهبردی/از پیش نویس برنامه راهبردی سازمان جوانان هلال احمر رونمایی شد

رئیس سازمان جوانان هلال احمر در گردهمایی معاونان امور جوانان استان ها و مدیران ستادی جمعیت هلال احمر گفت: برنامه ریزی راهبردی برای رسیدن به اهداف، در سازمان جوانان هلال احمر اهمیت بالایی دارد که در همین راستا برنامه میان مدت برای سه سال آینده تدوین شده است و پس از تصویب توسط شورای عالی جمعیت هلال احمر عملیاتی می شود.

چهارشنبه‌ها روز برنامه‌ریزی در سازمان جوانان

از آبان ماه سال جاری سازمان جوانان هلال احمر هر چهارشنبه کارگاهی را برای مدیران و کارشناسان بخش‌های مختلف سازمان تدارک دیده است، کارگاه‌هایی که در آن قرار است همه در کنار هم خود را و سازمان‌شان را بهتر بشناسند تا در نهایت بتوانند با مفهوم و عملکرد برنامه‌ریزی سازمانی بهتر و بیشتر آشنا شوند. محمد سعید مسعودی جوان، مشاور راهبردی سازمان جوانان هلال احمر یکی از کسانی است که از ابتدا در جریان تهیه و تدوین برنامه‌های این کارگاه‌ها بوده است و امید فراوانی به این کلاس‌ها و چهارشنبه‌های برنامه‌ریزی دارد.

راهبرد کمیته بین المللی صلیب ‏سرخ ۲۰۱۸ – ۲۰۱۵‏

هدف راهبرد سازمانی 2015 تا 2018 کمیته بین المللی صلیب سرخ، اطلاع رسانی و راهنمای عمل سازمان در ‏چهار سال آینده است. این راهبرد در مشورت با ذینفعان کمیته بین المللی صلیب سرخ شامل جمعیت های ملی ‏صلیب سرخ و هلال احمر، خیرین و حامیان مالی، نیروهای ستادی و عملیاتی کمیته بین المللی صلیب سرخ و ‏گروه های مختلفی که درگیر عملیات انسان دوستانه هستند، تدوین شده است. این راهبرد به تصویب مجمع ‏کمیته بین المللی صلیب سرخ (عالیترین نهاد آن) رسیده است.

برگزاری چهارمین کارگاه برنامه ریزی سه ساله سازمان جوانان هلال احمر در روز برنامه ریزی

چهارمین کارگاه برنامه ریزی سه ساله سازمان جوانان هلال احمر با حضور کارشناسان معاونت های سازمان، در روز چهارشنبه که در سازمان جوانان هلال احمر به عنوان روز برنامه ریزی نام گذاری شده است، برگزار شد.

رییس سازمان جوانان: برنامه سه ساله سازمان باید با همکاری و هم اندیشی همه تدوین شود

رييس سازمان جوانان هلال احمر در اولين جلسه تدوين برنامه سه ساله سازمان جوانان هلال احمر و برنامه سال آينده اين سازمان گفت: برنامه سه ساله سازمان جوانان هلال احمر بايد با هم انديشي و خرد جمعي همه معاونان، كارشناسان ستادي و مسئولان جمعيت هلال احمر تهيه و تدوين شود.

باید با برنامه‌ریزی جایگاه سازمان را در چهار سال آینده مشخص کرد

مشاور برنامه‌ريزي و امور راهبردي سازمان جوانان هلال‌احمر در مصاحبه با هفته نامه پيام هلال به اهميت برنامه ريزي براي 4 سال آينده سازمان اشاره كرد و گفت: بايد طوري برنامه ريزي كنيم كه تا چهار سال آينده بدانيم قرار است به كجا برسيم و 4 ميليون عضو فعال و ماندگار داشته باشيم.