مسابقات قرآن و عترت

رییس سازمان جوانان هلال احمر: روحیه داوطلبی جز با اتصال به خداوند شکل نمی گیرد

رییس سازمان جوانان هلال احمر گفت: اولین جشنواره سراسری قرآن و عترت سازمان جوانان هلال احمر با شرکت 6 هزار نفر از اعضا و کارکنان جمعیت هلال احمر در 31 استان و مرکز مستقل کیش برگزار شد که 800 نفر از این افراد به مرحله کشوری راه یافتند.

دبیر جشنواره قرآن و عترت: در این مسابقات به لحاظ معنا و مفهوم و تولید محتوا فعالیت ویژه ای انجام شده است

دبیر جشنواره قرآن و عترت در مراسم اختتامیه این مسابقات گفت: بعد از سالها برای اولین بار است مجموعه ای از فعالیت های مفاهیم محور و معنا گرا را در جمعیت هلال احمر آغاز کنیم و این درحالی است که برگزاری چنین مسابقاتی در نوع خود بی سابقه است.

استاد عباس سلیمی: انگیزه و عشق ما برای حضور در مسابقات قرآن و عترت جوانان بودند

استاد و داور بین المللی قرآن در آخرین روز از برگزاری مسابقات قرآن و عترت(برادران) گفت: انگیزه و عشق ما برای حضور در این مسابقات جوانان بودند. جوانان سرمایه های ارزشمند و آینده میهن اسلامی هستند و باید برای حضور آنها در چنین مسابقاتی برنامه ریزی و نگرش ویژه ای شود.

دبیر جشنواره قرآن و عترت: پرداخت به مفاهیم قرآنی مرتبط با جمعیت هلال احمر مسابقات را منحصر به فرد کرده است

دبیر جشنواره قرآن و عترت در حاشیه برگزاری مسابقات قرآن و عترت در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر گفت: با توجه به اینکه جشنواره قرآن و عترت به صورت مفاهیم محور برگزار شد و محتوای خوبی از آن تولید شد، تفاوت منحصر به فردی با سایر جشنواره‌های قرآنی دارد.