اجرای برنامه های جوانان شهرستان اسدآباد در واپسین روزهای تابستان و اجرای طرح شوق رویش

اردوهاي جهادي، برنامه كوهپيمايي و طرح سحاب مسافرين تابستاني از عمده ترين فعاليت جوانان در روزهاي آخر تابستان و اجراي طرح شوق رويش در اسدآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمراستان همدان؛ علیرضا صالحی امیر رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسدآباد گفت: در روزهای پایانی تابستان سال ۹۵ و اجرای طرح شوق رویش جوانان کانون دانشجویی پیام نور به مناسبت ایام خجسته دهه ولایت و در آستانه عیدغدیر خم اقدام به اعزام کاروان نیکوکاری و اردوی جهادی به روستاهای محروم شهرستان نمودند و با ارائه خدمات فرهنگی، آموزشی و امدادی به اهالی روستا خدمت رسانی کردند.

وی افزود: آموزش امداد به روستائیان، ایستگاه سنجش سلامت و تست قند خون و کنترل فشارخون ایستگاه نقاشی کودکان و نقاشی روی صورت آنان ، برپایی نمایشگاه عکس و پوستر اعتیاد برنامه های فرهنگی اجرای سرود و بازیهای کودکانه از عمده ترین اقدامات این طرح بوده است.

کوهپیمایی در روز عیدغدیر خم

اعضاء کانون های جوانان خواهران و برادران شهرستان اسدآباد به منظور انجام فعالیت ورزشی و بالابردن توان جسمانی خود و سپری نمودن یک روز مطرح در امن طبیعت در روز عید غدیر خم اقدام به کوهپیمایی و صعود به قله کوه الوند کردند.

اجرای طرح سحاب مسافرین تابستانی

به منظور ارائه خدمات عام المنفعه به مسافرین تابستانی تیم گشت زنی سیار (سامانه حرکت های امدادی وبشردوستانه) این شهرستان با رویکرد پیشگیری و ایمن سازی سفر هموطنان عزیز در محل های پرتردد شهرستان (پارک جنگلی و پارک ملت ) شهرستان حضور پیدا کرده و با ارائه خدمات مورد نیاز به مسافرین فعالیت کردند.