حضور سازمان جوانان هلال احمر در رزمایش نوروزی ستاد خدمات سفر/ وزیر بهداشت، رئیس پلیس و رئیس سازمان گردشگری به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند

وزیر بهداشت با حضور در نمایشگاه معرفی فعالیت های نوروزی سازمان جوانان هلال احمر با امضای سوگند نامه کمپین نه به تصادفات جاده ای به این کمپین پیوست.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ صبح امروز رزمایش نوروزی پلیس راهور ناجا با مشارکت دستگاه های مختلف همکار در طرح نوروزی ۹۵ اجرا شد و در نمایشگاهی اقدامات طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی عرضه شد.

در ادامه این رزمایش دکتر سید حسن هاشمی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از این نمایشگاه بازدید کرد و با امضای سوگند نامه کمپین نه به تصادفات جاده ای عضو این کمپین شد.

همچنین مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیز این سوگندنامه را امضا کرد و به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوست.

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی نیز با امضای این سوگند نامه عضو این کمپین شد.

رئیس سازمان امداد و نجات نیز با حضور در غرفه سازمان جوانان هلال احمر و امضای سوگندنامه به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوست.

در سوگندنامه کمپین نه به تصادفات جاده ای سه پیام رانندگی نکردن در هنگام خواب آلودگی، نداشتن سرعت زیاد و نگرفتن سبقت غیر مجاز آمده است که به گفته مسئولان مهمترین عوامل تصادفات جاده ای در بازه سفرهای نوروزی است.

بر اساس این گزارش در نمایشگاه سازمان جوانان هلال احمر اعضای سازمان جوانان به معرفی طرح های نوروزی همچون طرح سحاب و همچنین اقلامی همانند نقشه های راه، نشریات ماه مهربان و ماه نو، دعای سفر، لوح فشرده دوستانه شامل قصه های کودکانه و آموزنده و همچنین تقویم غنچه های هلال و… پرداختند.

اعضای سازمان جوانان هلال احمر همچنین با مشارکت در رزمایش پلیس راهور ناجا دوشادوش اعضا و خدمت رسانان سایر ارگان ها در رژه همگانی مشارکت کردند و توانایی های خود را برای فعالیت در نوروز ۹۵ به نمایش گذاشتند.

متن نوشته و امضای وزیر بهداشت

امیدوارم به فکر سامتی و جان خود و خانواده های عزیزتان در ایام زیبای نوروز باستانی باشید.

متن نوشته و امضای معاون رئیس جمهوری

جهانگردی را با ایرانگردی آغاز کنیم/ مسعود سلطانی فر