بازدید رئیس جمهور از مراسم آغازین طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی/ هلال احمر در ایام نوروز باید با آمادگی دو چندان برای ارائه کمک و خدمت رسانی به مردم و مسافران فعالیت کند

رئیس جمهور و هیات همراه از چادرهای سازمان جوانان در مراسم آغازین شانزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در استان سمنان بازدید کردند. این خبر در پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری بازتاب ویژه ای داشت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری رییس جمهوری عصر یکشنبه به طور سرزده از یکی از پایگاه های امداد و نجات بین شهری (جاده ای) جمعیت هلال احمر در مسیر اتوبان سمنان به تهران بازدید و ضمن گفت و گو با امدادگران این پایگاه ها، از تلاش کارکنان هلال احمر و همه بخش هایی که در جاده های کشور، بویژه در تعطیلات نوروزی به طور شبانه روزی مشغول خدمات رسانی به مردم هستند، تقدیر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی پس از شرکت در مراسم اولین سالگرد درگذشت والده مکرمه خود در شهرستان سرخه و در مسیر بازگشت از سمنان به تهران؛ از پایگاه امداد و نجات هلال احمر بازدید و از زحمات امدادگران تشکر کرد.

رییس جمهور در جریان این بازدید در گفت و گویی با خبرنگاران، با تقدیر از اقدامات هلال احمر در نقاط مختلف کشور، افزود: هلال احمر در حوادث غیرمترقبه و هنگام رخداد بلایای طبیعی کمک رسان مردم بوده و عملکرد خوبی را از خود به نمایش گذاشته و در سالهای اخیر هم امکانات و تجهیزات خوبی در اختیار آنان قرار گرفته است.

دکتر روحانی ضمن اظهار امیدواری از اینکه روز به روز شاهد گسترش خدمات هلال احمر به مردم باشیم، رعایت قوانین و مقررات و توجه به حفظ محیط زیست در سفرهای نوروزی را مورد تاکید قرار داد و گفت: سلامت مردم و حفظ محیط زیست برای ما حائز اهمیت است.

رییس جمهوری خاطرنشان کرد: هلال احمر در ایام نوروز باید با آمادگی دو چندان برای ارائه کمک و خدمت رسانی به مردم و مسافران فعالیت کند.

دکتر روحانی همچنین در جریان این سفر از بیماران بیمارستان کوثر سمنان نیز عیادت و احوالپرسی کرد.