ششمین المپیاد ورزشی جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور ۵۰۰ نفر از اعضا برگزار شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد از برگزاری ششمين المپياد فرهنگي- ورزشي اعضای كانونهاي دانشجويي، جوانان، روستايي و طلاب جمعيت هلال احمر این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، حامد صدیقی گفت: ششمین دوره المپیاد فرهنگی- ورزشی جوانان هلال احمر استان یزد با مشارکت ۵۰۰ عضو و بیش از ۱۱۰ نفر کادر اجرایی در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد.

وی افزود:  این رقابت ها در رشته های فوتسال، والیبال، آمادگی جسمانی و شنا برگزار شد که در پایان، نفرات برتر و تیم های قهرمان هر رشته معرفی شدند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان یزد هدف از برگزاری این المپیاد را ارتقای سطح آمادگی جسمانی جوانان، ایجاد نشاط و پویایی وتقویت روحیه جوانمردی دانست و ادامه داد: تیم ها و نفرات برتر در این المپیاد برای شرکت در مرحله کشوری معرفی می شوند.

صدیقی خاطرنشان کرد: در بخش خواهران و در رشته والیبال شهرستان های یزد، مهریز و تفت به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند، در رشته آمادگی جسمانی (تیمی) نیز شهرستانهای یزد، اردکان، یزد (الف) اول تا سوم شدند و در رشته شنا و در بخش تیمی حمل آدمک تیم شهرستان تفت مقام اول و تیم شهرستان اردکان مقام دوم را کسب کرد.

وی در ادامه گفت: در بخش برادران و در رشته فوتسال تیم های بافق، بهاباد، خاتم، تفت، ابرکوه، مهریز، میبد، یزد، اردکان در سالن ورزشی سماء به مصاف هم رفتند که در پایان تیم فوتسال تفت اول و خاتم نیز دوم و بهاباد سوم شد.

در رشته آمادگی جسمانی برادران (تیمی) یزد ب، یزد الف و تفت عناوین اول، دوم و سوم را کسب کردند و در رشته شنا حمل آدمک و مختلط تیم تفت و یزد مقام اول و دوم را کسب کردند.