سوت پایان المپیاد فرهنگی ورزشی جوانان هلال احمر در قم زده شد

ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی اعضای سازمان جوانان هلال‌احمر استان قم در دو بخش دختران و پسران در رشته های والیبال، فوتسال، شنا و آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی در مجتمع ورزشی هلال احمر قم پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر قم؛ مرحله استانی ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی سازمان جوانان هلال احمر با شعار ” جوان سالم، جهانی سالم می سازد” در استان قم پایان یافت.

بر اساس این گزارش نرگس صداقتی مسول فنی این مسابقات اظهار کرد: در این مسابقات مجموعا در قسمت خواهران ۱۰۵ ورزشکار جوان و در بخش برادران ۱۳۷ نفر در تمام رشته های با هم به رقابت پرداختند.

وی افزود: با توجه به فراخون و دعوت از اعضای هلال احمر در رشته والیبال خواهران ۵۴ نفر در قالب ۶ تیم از کانون‏های دانشجویی، طلاب و آزاد معاونت امور جوانان استان قم با حضور در مجتمع فرهنگی ورزشی جمعیت هلال‏ احمر به رقابت پرداختند.

صداقتی تصریح کرد: در رشته آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی ۲۸ نفر در قالب ۷ تیم از کانون‏های دانشجویی، طلاب و آزاد معاونت امور جوانان استان قم در این مسابقات شرکت داشتند.

مدیر فنی ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی قم گفت: در رشته فوتسال برادران ۹۷ نفر در قالب ۱۰ تیم از کانون‏های دانشجویی و آزاد معاونت امور جوانان هلال در مجتمع فرهنگی ورزشی جمعیت هلال‏ احمر به رقابت پرداختند که در نهایت تیم هلال جعفریه به عنوان تیم برتر به مسابقات کشوری راه یافت.

وی خاطرنشان کرد: در رشته های شنا با رویکرد امدادی ۸ نفر در قالب ۲ تیم از کانون آزاد معاونت امور جوانان و در رشته شنا  و آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی برادران ۱۲ نفر در قالب ۳ تیم از کانون‏های دانشجویی و آزاد حضور یافتند که به دلیل به حد نصاب نرسیدن تیم‏های شرکت‏ کننده، مسابقه مذکور برگزار نشد.

گفتنی است؛ در پایان در رشته آمادگی‏ جسمانی با رویکرد امدادی در بخش رشته انفرادی به ترتیب فرزانه معمارنژاد، خدیجه رضایی، سمیرا موسوی مقام اول تا سوم را کسب کردند. و در بخش رشته تیمی، زهرا عبدی، سمیرا موسوی، فرزانه معمارنژاد و پریسا روحانی با مربیگری منیر جانقربان به مرحله کشوری راه یافتند.

اسامی تیم منتخب رشته والیبال  خواهران

۱ نرجس سراجی
۲ نسرین خدایاری
۳ آزاده ایل سعادتمند
۴ مهسا آراسته
۵ مبارکه حسن‏پور
۶ حمیده عروجی
۷ فاطمه لـک
۸ زهره اسدی
۹ زهره بهاری حصارلو
۱۰ فاطمه عبدالکریمی
مربی: نسرین رامین

در مسابقات فوتسال برادران نیز ۱۰ تیم در مسابقات شرکت کردند و در نهایت تیم هلال جعفریه رتبه اول و تیم های کانون مسجد امام رضا(ع) و هلال ولایت (کانون آزاد برادران) رتبه دوم و سوم را کسب کردند.

اسامی نفرات تیم برتر هلال جعفریه قم مرحله استانی المپیاد فرهنگی ـ ورزشی رشته فوتسال (برادران)      

۱ سید مرتضی موسوی
۲ محسن همتی
۳حمیدرضا صالح
۴ مجتبی صفائی پور
۵ سیداحمد موسوی
۶ اسامه کاویان پور
۷ احسان لطیف
۸ سیدمصطفی
۹ حمید درویش زاده
۱۰ امیرحسین یاوری
مربی و سرپرست: رضا مرادی بیگ لو