تیم های صعود کننده به مرحله کشوری المپیاد فرهنگی- ورزشی استان اردبیل معرفی شدند

ششمین دوره المپیاد فرهنگی ورزشی اعضای جوانان استان اردبیل با شرکت 8 تیم در بخش خواهران در رشته های والیبال ، آمادگی جسمانی و شنا پایان یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل، ششمین دوره المپیاد فرهنگی-ورزشی جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل در بخش خواهران با حضور خانم بی باک رئیس اداره ورزش و جوانان سازمان جوانان، ضربی معاون امور جوانان استان و مسئولین مربوطه در شهرستانهای نیر و خلخال برگزار شد.

رئیس اداره تربیت بدنی سازمان جوانان در اختتامیه این المپیاد گفت: المپیاد فرهنگی-ورزشی یکی از برنامه هایی است که علاوه بر ایجاد شور و شوق در میان جوانان، آنان را برای روزهای سخت آماده می کند.

وی افزود: ایجاد فضای رقابت و دوستی در میان جوانان از مهمترین دستاوردهای برگزاری این المپیاد هاست.

معاون امور جوانان استان اردبیل در حاشیه این المپیاد اظهار کرد: برگزاری المپیاد فرهنگی- ورزشی شهرستانی و استانی یکی از فعالیت های خوبی است که در تمامی استانها اجرا می شود و یقینا علاوه بر ایجاد نشاط و پویایی در میان جوانان، موجب افزایش توان امدادی و جسمانی اعضا برای روزهای مباداست و امروز ورزش یکی از فعالیت های خوب برای جذب و نگهداشت اعضای جوانان است.

ضربی ادامه داد: در پایان این المپیاد در رشته آمادگی جسمانی شهرستانهای پارس آباد، خلخال و نیر اول تا سوم شدند و در رشته والیبال شهرستانهای سرعین، خلخال و اردبیل مقام اول تا سوم را کسب کردند.

وی گفت: در رشته شنا نیز شهرستانهای اردبیل و خلخال مقام اول و دوم را به خود اختصاص دادند.