آیین اختتامیه ششمین المپیاد فرهنگی- ورزشی اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر مازندران برگزار شد

آيين اختتاميه مرحله استاني ششمين المپياد فرهنگي- ورزشی اعضاي سازمان جوانان جمعيت هلال احمر استان مازندران با حضور مشاور ولی فقیه استان، امام جمعه موقت ساری، مديرعامل جمعیت هلال احمر، مدیرکل حراست و مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل در سالن آمفی تئاتر دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ مهدی ولی پور با اشاره به توجه ویژه نسبت به نشاط و تندرستی اعضا در فعالیت های عام المنفعه، بشردوستانه و امدادی گفت: نگاه سازمان جوانان و یکی از اهداف اجرایی این دوره از المپیاد، تقویت روحیه نشاط و تندرستی جسمی و روحی در ارائه بهینه خدماتی است که جزو اهداف ذاتی جمعیت هلال احمر محسوب می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان مازندران با اشاره به بهره گیری از نیروهای جوان در پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر، بیان کرد: این مسابقات در راستای ارتقای سطح آمادگی جسمانی اعضای جوان در جهت ارائه موثرتر خدمات عام المنفعه و بشردوستانه بویژه فعالیت های امدادی موثر است و جوانان آمادگی بیشتری در ارائه بهینه خدمات خواهند داشت.

در حاشیه این مراسم لیلی احمدی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران ضمن ارائه گزارشی از روند اجرایی المپیاد، از همکاری دانشگاه علوم پزشکی بابل در برگزاری این دوره از مسابقات تقدیر و تشکر کرد و با اشاره به جذابیت مسابقات ورزشی و حضور ۷۱ تیم ورزشی و ۵۲۳ عضو جوان ورزشکار از شعب استان، گفت: این المپیاد با ایجاد شور ونشاط و شادابی و انگیزه بین اعضا، به حضور موثرتر جوانان در فعالیت های عام المنفعه و بشردوستانه کمک می کند.

وی در ادامه  از نتایج این مسابقات خبر داد و گفت: در بخش خواهران در رشته آمادگی جسمانی تیم های سوادکوه، بندپی، تنکابن، در رشته والیبال تیم های آمل، بابلسر بابل و در رشته شنا تیم های قائمشهر، بابلسر، بابل و دربخش برادران نیز در رشته آمادگی جسمانی تیم های نور، سوادکوه، بهشهر، در رشته فوتسال تیم های ساری، آمل، فریدونکنار و در رشته شنا تیم های قائمشهر، ساری، بابلسر رتبه های اول تا سوم را کسب کردند که در این مراسم از آنان تقدیر شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در پایان افزود: کاپ اخلاق ششمین دوره المپیاد فرهنگی- ورزشی اعضای جوانان استان مازندران نیز به تیم چالوس تعلق گرفت.