مرحله استانی المپیاد فرهنگی- ورزشی اعضای جوانان هلال احمر استان سمنان برگزار شد

مرحله استانی المپیاد ورزشی اعضای جوانان هلال احمر استان سمنان در 6 رشته ورزشی با حضور 350 نفر در دو بخش خواهران و برادران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، سید حسین زرگر معاون امور جوانان این استان گفت: با هدف ارتقای سطح آمادگی جسمانی جوانان و ایجاد روحیه نشاط و شادابی و انگیزه به منظور حفظ و جذب جوانان، المپیاد ورزشی در ۳ رشته آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی ، والیبال و شنا ویژه خواهران و آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی، فوتسال و شنا ویژه برادران برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات که به میزبانی شهرستان سمنان برگزار شد، ۱۷۰ نفر از اعضای خواهر و ۱۸۰ نفر از اعضای برادر بصورت جداگانه با هم رقابت کردند که در پایان تیم ها و نفرات نخست در هر رشته به مسابقات کشوری اعزام می شوند.

معاون امور جوانان استان سمنان ادامه داد: در بخش خواهران به ترتیب در رشته والیبال تیم سمنان، در رشته شنا، ۵۰ متر آزاد مونا یحیایی از شاهرود، ۵۰متر قورباغه، مونا یحیایی از شاهرود، حمل آدمک ۲۵ متر فاطمه جوادی از شاهرود، مختلط تیمی ۴ در ۲۵ متر تیم شاهرود، حمل آدمک تیمی تیم شاهرود و رشته آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی در قسمت انفرادی و تیمی تیم سمنان مقام های اول را به خود اختصاص دادند.

زرگر تصریح کرد: در قسمت برادران نیز در رشته های مختلف فوتسال تیم سمنان، در رشته شنا۵۰ متر آزاد علی جوادی از سمنان، ۵۰ متر قورباغه نادر شهیدانی از سمنان،  حمل آدمک ۲۵ متر امیر صفایی فر از سمنان، مختلط تیمی۴ در ۲۵ متر تیم سمنان، حمل آدمک تیمی تیم سمنان و رشته آمادگی جسمانی با رویکرد امدادی در قسمت انفرادی و تیمی تیم سمنان مقام های اول را به خود اختصاص دادند.