حضور ۴۵۰ نفر از جوانان استان مرکزی در المپیاد فرهنگی- ورزشی

معاون امور جوانان استان مرکزی در اختتامیه ششمین المپیاد فرهنگی ورزشی استانی جمعیت هلال احمر که به میزبانی جمعیت هلال احمر ساوه برگزار شد، گفت: این المپیاد ویژه خواهران و برادران با 450 نفر شرکت کننده برگزار شد و هر گروه در رشته های اختصاصی خود به رقابت پرداختند.

آرش اشتری افزود:این المپیاد شامل رشته های (شنا،آمادگی جسمانی،والیبال)برای خواهران و رشته های شنا،آمادگی جسمانی،فوتسال) برای برادران بود که شرکت کنندگان به مدت سه روز در سالن دو هزار نفری مجموعه هلال احمر ساوه به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: این مسابقات با هدف بهره گیری از اماکن و مجموعه های ورزشی جمعیت، ارتقای سطح آمادگی جسمانی جوانان جهت ارائه موثر خدمات بشر دوستانه، ایجاد نشاط و شادابی و انگیزه به منظور حفظ  و جذب جوانان، تعمیم و گسترش ورزش بین جوانان به عنوان سلامت جسم و روح برگزار شد.

معاون امور جوانان استان مرکزی گفت: در این مسابقات ۷ تیم از خواهران با ۲۱۰ شرکت کننده و ۹ تیم از برادران با ۲۴۰ شرکت کننده حضور داشتند.

اشتری در پایان افزود: نفرات اول و تیم های برتر این مسابقات به مسابقات کشوری که بهار سال آینده برگزار می شود، اعزام خواهند شد.