برگزاری دور دوم المپیاد فرهنگی- ورزشی در منطقه جنوب استان آذربایجان غربی

معاون امور جوانان استان آذربایجان غربی از برگزاری دور دوم المپیاد فرهنگی- ورزشی در منطقه جنوب این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی، دکتر محمدرضا حاجی زاده با اشاره به اینکه دور دوم این رقابت ها به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان میاندواب برگزار شد، گفت: این رقابت ها در جنوب استان نیز برگزار شد که تیم های نقده، تکاب، بوکان و میاندوآب با یکدیگر رقابت کردند.

وی افزود: مرحله دوم این المپیاد به میزبانی جمعیت هلال احمر شهرستان میاندوآب اجرا شد که در رقابت های فوتسال (ویژه برادران)، تیم های نقده با بوکان و تکاب با میاندواب به رقابت پرداختند که تیم نقده با نتیجه ۴ بر ۱، بوکان را برد و میاندواب نیز با نتیجه ۴ بر ۳، تکاب را برد.

معاون امور جوانان استان آذربایجان غربی ادامه داد: یک بازی دیگر تا پایان دور منطقه ای این المپیاد در استان آذربایجان غربی باقی است تا پرونده این رقابت ها در این مرحله بسته شود و تیم های راه یافته به مرحله نهایی رقبای خود را بشناسند. در بازی پایانی نیز تیم های فوتسال ارومیه با سلماس به رقابت خواهند پرداخت.

حاجی زاده در پایان گفت: به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر مرحله نهایی این المپیاد به میزبانی شهرستان ارومیه با حضور تیم های برتر در مراحل منطقه ای از ۱۴ لغایت ۱۷ بهمن در رشته های ورزشی فوتسال ، والیبال ، شنا و آمادگی جسمانی برگزار خواهد شد.