مجمع انتخابات کانون های دانشجویی در استان مازندران

به همت معاونت امور جوانان استان مازندران و به میزبانی کانون دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل مجمع انتخاباتی کانون های دانشجویی استان مازندران همزمان با 16 آذر روز دانشجو در سالن اجتماعات دانشگاه مذکور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، لیلی احمدی معاون امور جوانان این استان ضمن تبریک بمناسبت فرارسیدن روز دانشجو از برگزاری مجمع انتخابات کانون های دانشجویی در استان مازندران به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل خبر داد.

احمدی در ادامه با تایید این خبر افزود: تعیین دبیر و شورای مرکزی کانون های دانشجویی استان مازندران با هدف فعالسازی کلیه کانونها در فعالیتهای فرهنگی ورزشی و بشر دوستانه و رهبری و راهبری فعالیتهای کانون مذکور در سطح استان با توجه به یکی از اصول استراتژی ۲۰۲۰ جوانان ،رهبران آینده و همچنین حضور فعالانه تر و موثرتر در جمعیت هلال احمر، هدف اصلی در اجرای برگزاری مجمع انتخاباتی در این استان برشمرد.

در این مراسم که با حضور ۱۶۰نفر از دبیران و اعضای کانونهای دانشجویی جمعیت هلال احمر استان برگزارشد، در ابتدا حجت السلام قلی پور ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ضمن خیر مقدم، فعایتهای بشر دوستانه و عام المنفعه جمعیت هلال احمر را خداپسندانه و با ارزش دانسته و ضمن ابراز رضایت از همکاری نزدیک هلال احمر با دانشگاه، دانشجویان را به تداوم همکاری بیشتر با جمعیت هلال احمر تشویق کردند.

در ادامه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بابل ضمن خیر مقدم و تقدیر و تشکر از حضور پرشور اعضا ،خواستار برقراری روابط دوستانه بین کانونهای دانشجویی شدند.ایشان شرکت در کلاسهای آموزشی را اولین قدم پس از جذب و ساماندهی برشمردند و نیز دانشجویان برای شرکت در انتخابات شورای اجرایی شعب جمعیت هلال احمر دعوت کردند.

در پایان این مراسم کاندیدا ضمن معرفی خود به اعضا دقایقی را نسبت به اهداف و برنامه های اجرایی خود صحبتهایی را ایراد نمودند که پس از رای گیری ۷ نفر برگزیده که حائز اکثریت آرا شدند به عنوان شورای مرکزی کانونهای دانشجویی استان مازندران معرفی شدند.