برگزاری مراسم گرامیداشت روز دانشجو به همراه عضوگیری از دانشجویان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری گفت: دانشگاه محل تولید علم و نوآوری است و با توجه به حضور قشر جوان در دانشگاه ها هلال احمر می تواند با برنامه ریزی صحیح نقشی تاثیر گذار داشته باشد .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری ، محمدرضا عرب معاونت امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری ضمن  تبریک ۱۶آذر ،روز دانشجو گفت: بیشترین نقش‌ها در تحولات سیاسی، اجتماعی ایران بعد از واقعه ۱۶ آذر تا پیروزی انقلاب اسلامی برعهده جوانان ایران و به خصوص قشر روشن فکر جامعه (دانشجو) بوده که توانستند با آگاه‌سازی عموم مردم ، جامعه را به سمت مبارزه با ظلم هدایت کنند.

عرب خاطر نشان کرد: با توجه به حضور پرشور جوانان و امدادگران در جمعیت هلال احمر و نقش سازنده هلال احمر در اجتماع و فرهنگ جامعه ، دانشگاه می تواند بستری مناسب جهت اشاعه ی فرهنگ بشر دوستی توسط هلال احمر باشد.

وی تصریح کرد: اعضای کانون های دانشجویی هلال احمر در همه دانشگاه ها ضمن حضور با  لباس سازمان جوانان  در مراسم  گرامیداشت روز دانشجو با برپایی چادر های عضو گیری  در دانشگاه علاوه  بر بیان اهداف هلال احمر اقدام به عضوگیری از دانشجویان علاقه مند جهت عضویت در کانون های دانشجویی کردند.

محمد رضا عرب  با بیان این نکته که تنها عضوگیری ملاک عمل سازمان جوانان نیست ادامه داد: دانشجویانی که به تازگی در کانون ها عضو می گردند ابتدا گروه بندی شده  سپس با برنامه ریزی دبیر کانون در کلاس های امدادی و برنامه های مناسبتی حضور به عمل می آورند.