ظرفیت سازی برای جوانان دارای پتانسیل، وظیفه مهم جمعیت هلال احمر

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در دیدار با جوانان هلال احمر هفتکل بر نقش مهم جوانان در مبارزه با آسیب های اجتماعی تأکید کرد.

دکتر علی خدادادی که برای شرکت در نشست هیأت مدیره جمعیت هلال احمر خوزستان به همتکل سفر کرده بود، در دیدار با جوانان منتخب این جمعیت گفت: نقش جوانان در سازندگی جامعه بسیار با اهمیت است و اگر به جوانان آموزش های لازم و پایدار داده شود، پس از توانمندسازی، علاوه بر خود به افراد هم افق، هم می توانند کمک کنند. 

وی افزود: همیشه سعی کرده ایم نقش جوانان را در تمام برنامه ها لحاظ کنیم و اگر بتوانیم با برنامه ریزی مناسب نقش آفرینی و حضور جوانان را در جامعه بیشتر کنیم، می توانیم امیدوار باشیم که تحولات مثبتی در جامعه پیش رو رخ خواهد داد
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان تصریح کرد: با توجه به سابقه ای که در حوزه دانشگاه با جوانان داشتم، انس و تمایل خاصی به قشر جوان دارم و یکی از کارهای مهمی که در جمعیت باید به آن پرداخته شود، ظرفیت سازی برای جوانانی است که پتانسیل بالایی دارند.

دکتر خدادادی با اشاره به اهمیت نقش جوانان در عرصه های فرهنگی واجتماعی اظهار کرد: حضور جوانان درتمامی عرصه های اجتماعی و فرهنگی در تامین سلامتی ونشاط جامعه نقش بسزایی دارد و می تواند به عنوان یک محرک قوی در جامعه عمل کند.

در ابتدای این دیدار، دکتر خدادادی به همراه نماینده مردم مسجدسلیمان، لالی و هفتکل در مجلس شورای اسلامی از ساختمان اداری جمعیت هلال احمر هفتکل بازدید کرد

سرپرست جمعیت هلال احمر هفتکل نیز درگزارشی به آخرین وضعیت این جمعیت در ابعاد مختلف اشاره و بر لزوم ساخت سایت آموزشی در این شهرستان به منظور برگزاری کلاسهای امدادی وآموزشی برای جوانان تأکید کرد.