برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی کاراته قاره کهن توسط عضو جوان گلستانی

عضو جوان و ورزشکار جمعیت هلال احمر گلستان در مسابقات بین المللی کاراته آسیا و اقیانوسیه مدال برنز مسابقات را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان؛ اختری با اعلام این خبر گفت: رضا وزیری جوان ورزشکار عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به همراه دیگر هموطن خود بنیامین یاورزاده در مسابقات بین المللی کاراته که در کشور اندونزی انجام شد، موفق به کسب مقام سوم و گردن آویز برنز شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان در ادامه افزود: رضا وزیری عضو جوان گرگانی جمهیت هلال احمر استان از جوانان فعال و همیشه همراهی است که علاوه بر فعالیت مستمر در رشته ورزشی کاراته؛ همواره یکی از جوانان مشارکت کننده در برنامه‌ها و طرح‌های مختلف سازمان جوانان به شمار می‌آید.

وی در پایان ضمن اشاره به روند روبه رشد موفقیت اعضای ورزشکار سازمان جوانان در گلستان؛ خاطر نشان کرد: رضا وزیری و سایر اعضای جوان و ورزشکار گلستان ایران زمین، همواره از افتخارآفرینان در سطح ملی و جهانی بوده‌اند. جمعیت هلال احمر گلستان این مهم را قدر دانسته و از اینکه در بدنه فعالیتی خویش با چنین اعضای فعال و پویایی همراه است، به خود می‌بالد.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. مهدی کاکوند says:

    باعث افتخار من هست ک در سازمانی عضو هستم و فعالیت دارم که این چنین اعضاء قهرمانی داره..
    به امید قهرمانی تک تک اعضاء سازمان جوانان در امور مختلف اسلامی..

Comments are closed.