تقدیر معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از جوان مبتکر هلال احمر کردستان/ اعلام حمایت از طرح‌های مبتکرانه و ابداعی جوانان

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر از جوان مبتکر کردستانی عضو سازمان جوانان هلال احمر تقدیر کرد و قول حمایت از مبتکران هلال احمر، به خصوص جوانان را داد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر؛ دکتر سیدحمید جمال الدینی با اعلام تقدیر معاونت آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت از امیر کریمی؛ جوان مبتکر سامانه جامع امدادگران و نجاتگران، افزود: روز پنجشنبه امیر کریمی با حضور در معاونت، این سامانه را که به منظور سهولت کار و مکانیزه شدن مدیریت ماموریت‌های امدادگران و نجاتگران، پرداخت حق الزحمه و تشکیل بانک اطلاعاتی جامع از اعضای امدادگر و نجاتگر طراحی و پیاده سازی شده است، ارائه کرد.

دکتر جمال الدینی تاکید کرد: تقدیر از توانمندی‌های جوانان مبتکر باعث می‌شود جوانی که بدون هیچ چشمداشتی از تخصص خود برای حل مشکلات هلال احمر استفاده می‌کند بداند که کار ارزشمندی انجام داده است.

معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر تصریح کرد: نوآوری از این الگو که جوانی با توان و خلاقیت خود بتواند معضلی را حل کند، شکل می‌گیرد.

دکتر جمال الدینی با اشاره به ضرورت تقویت روحیه داوطلبانه در اعضا اضافه کرد: علی رغم اینکه متوسط کارهای خیرخواهانه کاهش پیدا کرده اما خوشنامی جمعیت هلال احمر باعث می‌شود جوانان در آن بدون هیچ چشمداشت مادی فعالیت‌های داوطلبانه داشته باشند.