نهمین جلسه از «سلسله همایش‌های ارتقاء سلامت خانواده» درجمعیت هلال احمر استان اصفهان برگزار شد

معاون امور جوانان استان اصفهان در پی برگزاری «سلسله همایش‌های ارتقاء سلامت خانواده» گفت: نهمین جلسه این برنامه، این هفته با عنوان «مهارت‌های دهگانه زندگی از نظر سازمان بهداشت جهانی» با حضور جمع کثیری از همشهریان اصفهانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ حیدر علی خانبازی با اشاره به برگزاری این سلسله جلسات از تابستان سال جاری و ادامه دار بودن آن تاکنون افزود: در این همایش که با موضوع مهارت‌های دهگانه زندگی از نظر سازمان بهداشت جهانی صورت پذیرفت، دکتر احمدرضا زمانی از مدرسین دانشگاه و متخصصین عرصه مشاوره شغلی وتحصیلی، ضمن اشاره به سرفصل‌های سایر مهارت‌ها، سخنرانی و به سوالات حاضرین پاسخ دادند. همچنین با توجه به استقبال شرکت کنندگان مقرر شد هریک از مهارتهای دهگانه به صورت جداگانه دریک همایش مطرح شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این سلسله همایش‌ها با همکاری معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمراستان اصفهان و مرکز طب پیگیری و ارتقاء سلامت «ر‌هایش» هر پنج شنبه از ساعت ۱۷: ۳۰ الی ۱۹: ۳۰ در سالن صلح و دوستی این جمعیت واقع در خیابان میر به صورت رایگان جهت استفاده عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان برگزار می شود.