برگزاری انتخابات کانون دانشجویی در زیرکوه

به همت واحد جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه جلسه انتخابات انتخابات دبیرو شورای اجرایی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور واحد حاجی آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان جنوبی – زیرکوه؛ رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان زیرکوه اظهار داشت: اولین انتخابات دبیرو شورای اجرایی کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه پیام نور واحد حاجی آباد با حضور مسئولین جمعیت هلال احمر و دانشگاه برگزار شد.

علیرضا حورانی با اشاره به اینکه اعضای سازمان هلال احمر چه در کانون آزاد، روستایی و دانش آموزی و چه در کانون‌های دانشجویی هلال احمر، همگی به اصول هفتگانه جمعیت هلال احمر پایبندند و همیشه در راستای این اصول در حوادث غیرمنتظره و بلایای طبیعی کشور برای امدادرسانی گام‌های استواری برداشته‌اند افزود: دانشجویان و اعضای کانون‌های دانشجویی هلال احمر را فعال‌ترین افراد در خدمات بشر دوستانه و امداد داوطلبانه در حوادث و بلایای طبیعی هستند.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت کانون‌های دانشجویی گفت: این کانون‌ها با اهداف جذب، سازماندهی ٬ تلاش در جهت تقویت روحیه انسان دوستی و نوعدوستی در بین دانشجویان با انجام برنامه‌های بشردوستانه و عام المنفعه و تلاش برای برقراری صلح جهانی و تأمین آرامش انسان‌ها و تضمین سلامت روان‌ها فعالیت می‌کنند.

در این انتخابات که با حضور مسئولین هلال احمر، دانشگاه و دانشجویان عضو کانون دانشجویی برگزار شد، ۵ نفر به عنوان عضو اصلی شورا و ۲ نفر به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند که آقای الیاس کامکار با کسب بیشترین آرا بعنوان دبیر کانون انتخاب شد.