از خدمات ۳۰ ساله معاون جمعیت هلال احمر کردستان تقدیر شد

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان گفت: خدمات ارزنده حمیدر رضا سردار زاده معاون جمعیت هلال احمر استان کردستان در سی سال خدمت خود عامل پیشرفت امور جوانان استان بوده است.

به گزارش معاونت امور جوانان استان کردستان؛ بابک قنبری در ششمین نشست تیم سحر گفت: سردارزاده در ۳۰ سال خدمت خود دو بار تصدی معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان را بر عهده داشت و خدمات ارزنده ای از جمله حمایت جهت تشکیل تیم سحر را در کارنامه خود به ثبت رساند.

در این مراسم که با حضور مدیر حراست و اعضای تیم سحر استان کردستان برگزار شد با اعطای هدیه و لوح یادبود از طرف معاون امور جواناناز خدمات ۳۰ ساله این معاون جمعیت هلال احمر استان کردستان تقدیر شد.

حمید رضا سردار زاده هم اکنون معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان کردستان است و بعد از ۳۰ سال خدمت صادقانه امسال در شرف بازنشستگی قرار دارد.

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

  1. حمید رادویسی says:

    ضمن سپاس از دوستان روابط عمومی سازمان و رابطین خبر محترم بایستی خاطر نشان کرد جناب آقای سردارزاده از معاونین سخت کوش و دلسوز سازمان جوانان استان کردستان می باشند.
    خدا را شاکریم که به جای ایشان فردی گمارده شده که توانایی پر کردن جای خالی ایشان را دارا می باشد بدینوسیله از طرف کلیه اعضای داوطلب جوان و تیم سحر کردستان مراتب قدردانی خود را از زحمات ۳۰ ساله جناب سردارزاده عزیز زحمات مهندس قنبری و مرد محبوب جوانان آقای صالح پور و دیکر عزیزان اعلام می داریم .
    بدون شک سازمان جوانان بدون حضور این دوستان گرمی خاص جوانی را نخواهد داشت…
    با تشکر عضو داوطلب سازمان جوانان حمید رادویسی

Comments are closed.