برگزاری هم اندیشی دبیران کانون های شاخه آزاد جوانان در اردوی مهر بندر انزلی/ دبیران کانون ها خواسته های خود را بی پرده بیان کردند

در روز دوم از برگزاری سومین مرحله اردوهای نشاط و امید ویژه دبیران پسر کانون های شاخه آزاد هم اندیشی دبیران کانون های شاخه آزاد جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ در این نشست اسماعیل نعمتی به عنوان نماینده سازمان گفت: در اردوی امسال ارسال احکام دبیران توسط معاونان امور جوانان استان ها باعث شد تا مطمئن باشیم صد در صد دبیران کانون ها در اردو شرکت کرده اند.

نعمتی همچنین در ادامه با اشاره به این موضوع افزود: مخاطب در این اردو مشخص است و معلوم است دبیر هستید و به خوبی می توانیم ارتباط لازم را با شما برقرار کنیم.

اعضا در این نشست در خصوص سه موضوع ارتقا کیفی برنامه ها، ارتقای کمی اعضا و ضرورت تجدید نظر در خصوص آئین نامه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ادامه این نشست دبیران کانون های شاخه آزاد جوانان پس از هم اندیشی با یکدیگر هر کدام پیشنهادات خود را در خصوص سه موضوع فوق ارائه کرد.

نکته جالب توجه این بود که دبیران کانون ها در این نشست با علاقه زیادی حضور داشتند و حتی در زمان ساعت استراحت حاضر به ترک کلاس نشدند و به ادامه بحث و تبادل نظر پرداختند.

امتیاز دهی به اعضای کانون ها به منظور بالا بردن ارتقای کمی و کیفی اعضا، حمایت خبری از طرح ها، لزوم تشکیل جلسه دبیران با معاون امور جوانان استان ها، اجرای طرح های ابتکاری بدون چشم داشت مالی و با کمترین هزینه، لزوم حمایت مسئولان از طرح های اعضا به منظور ماندگاری بیشتر اعضا، بالا رفتن سطح آموزشی کلاس، ایجاد لباس متحدالشکل و هماهنگی بیشتر میان سازمان های جمعیت هلال احمر، رسیدگی به مشکلات مالی اعضا، توجه به سنوات فعالیت اعضا در سازمان، استفاده از دبیران منتخب به منظور نظارت بر کار مسئولان و سایر کانون ها و استقلال بیشتر کانون ها از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود.