اردوهای نشاط و امید محلی برای کاهش معضلات اجتماعی

اختتامیه اردوی نشاط و امید دبیران و نایب دبیران کانون های دانشجوی با حضور معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان هلال احمر و جمعی از مسئولان جمعیت استان اصفهان در محل اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خانبازی معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در ابتدای شروع این مراسم گفت: این اردو ها فعالیتی گروهی بود که به همت کادر اجرایی استان اصفهان و حمایت های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور حد اکثری دبیران کانون های دانشجویی به نحو مطلبوبی برگزار شد.

امیر للـه گانی معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور در این مراسم ضمن تشکر از حضور دبیران کانون های دانشجویی در این اردو گفت: این اردو ها فضای رقابتی خوبی را برای جوانان فراهم می کند که بتوانند نقش های متفاوتی را تجربه کنند.

وی افزود: بستر سازی خوبی برای فعالیت کانون های دانشجویی به وجود آمده و کانون ها عامل اصلی پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر در دانشگاه هستند و تمام تلاش ما این است که بتوانیم موانع حضور اعضا و انجام فعالیت های داوطلبانه کمتر شود و با کمک و همت دبیران کانون ها امیدواریم بستر خوبی برای فعالیت های داوطلبانه شکل بگیرد.

وی حضور دبیران کانون های دانشجویی در اردو های فرهتگی و آموزشی را عامل توانمند شدن و آمادگی بیشتر آنان جهت حضور در حوادث و بحران های احتمالی برشمرد و افزود : امروزه معضلات و مسائل اجتماعی زیادی پیش روی جوانان وجود دارد و دبیران کانون های سازمان جوانان با کسب این توانمندی ها عاملین تأثیر گذار در جوامع خود جهت کاهش آسیب های اجتماعی هستند.

در ادامه این مراسم از استان های برتر و نفرات برتر مسابقات فرهنگی و ورزشی که در طول مدت اردو برگزار شد، با حضور جمعی از مسئولان تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم شعری به یاد دکتر امیر معتمدی توسط مدیر اردوگاه مهر بندر انزلی سروده شد.

خبر: امیر کریمی