شب نشینی متفاوت در اردو های نشاط و امید/ دکتر شاهین فرهنگ روانشناس برجسته در کنار اعضای کانون دانشجویی سازمان

در شب دوم اردو های نشاط و امید دبیران و نایب دبیران کانون های دانشجویی سازمان جوانان سخنرانی با حضور دکتر شاهین فرهنگ دکترای روانشناسی در محل سالن اجتماعات اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر؛ در ابتدای مراسم شاهین فرهنگ طی یک مراسمی با حضور مسئولین ملبس به کاور سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شد.

فرهنگ سخنان خود را در جمع جوانان هلال احمر با پرداختن به اهدف و برنامه ها در زندگی آغاز کرد و افزود: شناخت اهداف لازمه پیشرفت و افتادن در مسیر درست زندگی است.

وی هدف را خواسته ای دقیق و روشن عنوان کرد که به محض اعلام ، بارها ذهن انسان را درگیر می کند و این امر احتمال رسیدن به خواسته ها را بیشتر می کند و جوانان باید در تصمیم گیری ها اول هدف مشخصی را داشته باشند.

وی با اشاره به روش های رسیدن به اهداف در زندگی گفت: بیشتر ما هذف درستی را در زندگی دنبال نمی کنیم و مهم ترین فیلتر در تصمیم گیری های مهم و حساس زندگی، شناخت ضرورت، نیاز و اهمیت موضوع است.

شاهین فرهنگ در ادامه سخنان خود اضافه کرد: موفقیت در زندگی همانند چیدن قطعات یک پازل است و برای چیدن درست این قطعات نیازمند برنامه و هدف درست در زندگی هستیم و ما باید یاد بگیریم همیشه یا نفر اول باشیم یا یکی از نفرات برتر در تمامی تصمیم های که در زندگی می گیریم.

شاهین فرهنگ در روز سوم اردو های نشاط و امید به همراه گروهی از جوانان حاضر در اردو در برنامه جنگل نوردی شرکت کرد و در بین اعضا گفت: نگاه کردن به دنیای پیرامون ما و آنچه چشم ها می بیند پیام های خدا را به ما می رساند و ما باید از آنها درس بگیریم.