به همت اعضا و کارکنان معاونت امور جوانان جمعيت هلال احمر قم صورت گرفت؛

کسب هشت رتبه در مرحله کشوری مسابقات قرآن عترت توسط اعضا و کارکنان استان قم ‎

اعضا و کارکنان معاونت امور جوانان جمعيت هلال احمر استان قم 8رتبه در مرحله کشوری نخستین دوره مسابقات قرآن و عترت سازمان جوانان هلال احمر را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد مصباحی از درخشش اعضا و کارکنان معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم در مرحله کشوری نخستین دوره مسابقات قرآن و عترت سازمان جوانان هلال احمر در دو بخش خواهران و برادران خبر داد و اظهار کرد: مرحله کشوری مسابقات قرآن و عترت سازمان جوانان هلال احمر که در هفته هلال احمر با معرفی برگزیدگان در ‏رشته های مختلف به کار خود پایان داد.
وی در ادامه افزود: معاونت امور جوانان استان قم با برگزاری مرحله استانی با حضور بیش ۱۶۲ نفر در اسفند ماه سال ۹۳ توانست در تمام رشته‌های این مسابقات ویژه اعضا و کارکنان در بخش کشوری حضور یابد و در نهایت سهم این استان در این دوره  ۳ رتبه نخست در بخش خواهران و ۳ رتبه نخست و ۲ رتبه سوم در بخش برادران بود.
معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم  خاطر نشان کرد: در رشته حفظ آیات موضوعی در بخش کارکنان، سیدمجتبی معصوم پور و اعظم پاک نژاد رتبه اول و در بخش اعضا محمد رضا وراوی رتبه سوم  کسب کردند، در رشته احادیث موضوعی در بخ شکارکنان یاسر مطهریان رتبه اول  و در قسمت اعضا حجت اله آتش افروزمند صاحب رتبه سوم شدند و در حفظ ۲۰ جز سید حسن عالمی و در رشته مفاهیم قرآنی اکرم قانونی در بخش اعضا، و در رشته دل نوشته‌های قرآنی در بخش کارکنان سکینه خلج توانستند سه رتبه اول دیگر را در این مسابقات از آن خود کنند.
مصباحی در پایان یادآور شد: در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات تعداد ۴۰ نفر از اعضای کانون طلاب قم به دعوت سازمان جوانان جمعیت هلال احمر حضور داشتند.