معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان کردستان عنوان کرد؛

هدف از برپایی ایستگاه های سلامت فقط حساس کردن مردم نسبت به بیماری ها است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کردستان؛ بابک قنبری در حاشیه بازدید از پایگاه ایمنی و سلامت شهرستان سنندج افزود: همه می دانیم که درصد خطا و اشتباه در گرفتن فشارخون و انجام تست قند خون رانندگان و مسافرین با توجه به خستگی و رانندگی طولانی زیاد است اما این طرح می تواند بستر مناسبی را برای ایجاد یک جامعه سالم فراهم آورد.

وی تصریح کرد: امسال علاوه بر ۴ پایگاهی که به صورت رسمی اقدام به برپایی ایستگاه سلامت کرده اند در برخی دیگر ازپایگاه ها نیز جوانان به صورت خودجوش اقدام به راه اندازی ایستگاه سلامت کرده اند.

بابک قنبری معاون امور جوانان استان کردستان همچنین در بازدید از پایگاه ایمنی و سلامت شهرستان کامیاران گفت : با ظرفیت های مناسبی که در جوانان کامیارانی وجود دارد انتظار ما این است که جوانان این شهرستان مثل سال گذشته در استان خوش بدرخشند .

وی افزود: بر اساس ارزیابی های به عمل آمده در سال گذشته ، شهرستان کامیاران در بین ۱۰ شعبه استان با کسب ۹۵ امتیاز به عنوان شعبه برگزیده استان انتخاب شده و انتظار ما این است که امسال نیز به همین روال برنامه های خدمات رسانی به مسافران نوروزی در این شهرستان انجام شود.

وی تصریح کرد: امسال با حساسیت ویژه ای و بر اساس چک لیست ها و برگ های ارزیابی که به صورت دوره ای از شعب انجام می شود ، ارزیابی پایگاهها صورت خواهد پذیرفت.

بابک قنبری تاکید کرد : امسال ارائه کیفی خدمات به مسافران از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و رضایتمندی مسافران نوروزی برای ما بسیار مهم است.

وی خاطر نشان ساخت :طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با هدف کاهش تلفات و تصادفات جاده ای در سطح کشور در حال اجرا است و اعضاء جوان ما باید این موضوع را در اولویت کاری خود قرار دهند.