در حاشيه بازديد از اجراي طرح ايمني و سلامت مديركل امور بانوان و خانواده استانداری قم عنوان كرد:

جمعیت هلال احمر استان قم مصداق خیر کثیر برای مردم است

مديركل امور بانوان و خانواده استانداری قم با اشاره به فرمايشات حضرت زهرا(س) در خدمت به ديگران، گفت: جمعيت هلال احمر و خيل عظيم داوطلبان آن، مصاديق اين خدمت رساني و خير كثير براي مردم هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، معصومه ظهیری در حاشیه بازدید از اجرای طرح امداد و نجات و طرح ایمنی و سلامت مسافرین اظهار کرد: امسال حلول سال نو با ایام فاطمیه و بهار فاطمی تقارن پیدا کرد و شاید از درس‌های زندگی حضرت زهرا (س) این است که همه وظیفه دارند به همنوعانشان کمک و یاری کرده و در خدمت یکدیگر باشند.

وی ادامه داد: جمعیت هلال احمر و خیل عظیم داوطلبان آن، مصادیق این خدمت رسانی و خیر کثیر برای مردم هستند و در شهری مانند شهر کریمه اهل بیت(س) با خیل عظیم زائر و مسافر نوروزی شاهد هستیم که این جمعیت با همگرایی و همدلی در بحث امداد رسانی و راهنمایی زائرین در حال خدمت‌رسانی است و حضور این نیروها در سطح شهر و در مبادی ورودی، آرامش بخشی را برای زائرین به همراه دارد و احساس خوبی به آنها می‌دهد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان قم علاوه بر امداد رسانی و کمک به مسافران نوروزی در سانحه‌ها و حوادث دیگر در بحث‌های فرهنگی نیز به خوبی در حال فعالیت هست و شاهد هستیم در اکیپ‌های نوروزی برنامه‌های مختلفی همچون غرفه کودکان، محل پاسخگویی به سوالات شرعی و برگزاری نماز جماعت نیز انجام می‌شود که این تنوع و گستردگی فعالیت هم باعث دلگرمی داوطلبان شده و به نوعی همدلی و همراهی با دیگر ارگان‌ها و مسئولین شهر نیز می‌باشد.

ظهیری در پایان خاطرنشان کرد: دعا می‌کنیم خداوند بر توفیقات این جمعیت بیافزاید و در طول سال نیز با این انسجام و همدلی شاهد خدمات بیشتری به زائرین و مسافرین شهر کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) باشیم.