دوچرخه سوار ایلامی به مناسبت “73امین سالروز سازمان جوانان” با پیام صلح و دوستی مسیر ایلام تا شهرستان ایوان رکاب زد

دوچرخه سوار ایلامی عضو فعال جوانان جمعيت هلال احمر به مناسبت 73 امین سالروز سازمان جوانان با شعار "همیاران سلامت و مشارکت اجتماعی در مقابله با کرونا " در اولین سفر خود مسیر ایلام تا شهرستان ایوان را رکاب زد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ فرشاد توکلی دوچرخه‌سوار ایلامی و عضو فعال جمعیت هلال‌احمر استان، همزمان با آغاز 73 امین سالروز سازمان جوانان، میلاد حضرت رسول اکرم (ص) و ولادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به‌ عنوان سفیر صلح و دوستی در اولین سفر خود مسیر ایلام تا شهرستان ایوان را رکاب زد.

توکلی در بدو ورود به شهرستان ایوان مورد استقبال بخشدار مرکزی شهرستان، رئیس و کارکنان جمعیت هلال احمر شهرستان ایوان قرار گرفت.

وي با شعار «همیاران سلامت و مشارکت اجتماعی در مقابله با کرونا» همزمان با آغاز 73امین سالروز سازمان جوانان سفر اول خود را از شهرستان ایلام و پس از طي كردن مسافت ۳۶ كيلومتري به شهرستان ایوان رسيد.

این پیام‌آور صلح و دوستی هدف از حرکت انسان‌ دوستانه خود را، ترویج پیام صلح، دوستی و شعار «همیاران سلامت و مشارکت اجتماعی در مقابله با کرونا» دانست و اظهار کرد: این حرکت به‌منظور قدردانی از زحمات انساندوستانه جوانان، دواطلبان و امدادگرانی است که بی‌ادعا نقش مهمی را در حفظ سلامت تک تک افراد جامعه ایفا می کنند. که انشالله مردم با مشارکت هرچه بیشتر در رعایت و اجرای دستورهای بهداشتی، ضرورت زدن ماسک، فاصله‌گذاری اجتماعی و قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا، می‌توانند کمک بزرگی به جامعه داشته باشند.