طرحهای ابتکاری آمران سلامت در استان مرکزی   

 دبیر طرح آمران سلامت و معاون امور جوانان از اجرای طرح آمران سلامت در استان مرکزی با ابتکار روسای شعب و همکاری دستگاههای اجرای خبرداد. 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان؛آرش اشتری  در رابطه با این خبر گفت: از  اجرای طرح آمران سلامت که با برگزاری جلسه توجیهی برای افراد شرکت کننده در طرح  شروع شده است روسای شعب دست به ابتکارات جذاب و جالبی جهت معرفی طرح در سطح شهرها زده اند.

 وی افزود: در ابتدا روسای شعب جلسات توجیهی با دستگاههای مرتبط بااین طرح داشته اند و توانسته اند برخی ادارات را با خود در اجرای این طرح همراه و همگام سازند.
 دبیر اجرای طرح آمران سلامت ومعاون امورجوان جمعیت هلال احمر استان مرکزی تصریح کرد: نیروی انتظامی؛ بهزیستی و اداره تاکسیرانی مساجد وپایگاههای بسیج  از جمله دستگاههای مشارکت کننده در این طرح بوده اند که در کنار نیروهای داوطلب وجوان هلال احمر در اجرای این طرح همکاری داشته اند و باعث شده اند این طرح تاثیر بیشتری در بین افراد داشته باشد.
وی خاطرنشان کرد: تذکر لسانی در مرحله اول وتوضیح خطرات این بیماری در بین مردم وتوجیح مردم در هر سنی سپس توزیع ماسک و مواد ضد عفونی در بین مردم از جمله کارهای صورت گرفته توسط اعضا فعال جوانان و ادارات مشارکت کننده بوده است که همچنان این برنامه ادامه دارد.
   اشتری در پایان خاطرنشان کرد: البته نباید کمک و مساعدت خیرین را در این طرح نادیده گرفت که این افراد خیر با کمک های مالی خود توانسته اند کمک شایانی در اجرای این طرح داشته باشند.