برگزاری نشست مجمع کانون های چهارگانه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه

نشست مجمع کانون های چهارگانه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در راستای ارزش گذاری و حمایت از مجامع کانون های چهارگانه سازمان جوانان هلال احمر و دستیابی به هدف مسئولیت سپاری به جوانان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ نشست مجمع کانون های چهارگانه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه با حضور معاون امور جوانان، رئیس اداره دانشجویی، کارشناس امور جوانان و دبیران کانون های چهارگانه جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کرمانشاه با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در راستای ارزش گذاری و حمایت از مجامع کانونهای چهارگانه سازمان جوانان هلال احمر و دستیابی به هدف مسئولیت سپاری به جوانان برگزار شد.

در این جلسه ابتدا مختار اسدیان معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه ضمن عرض تسلیت ایام رحلت پیامبر اکرم (ص)، شهادت امام مجتبی (ع) و خداقوت به دبیران کانون بیان کرد: کانون های دانشجویی و جوانان ظرفیت های بسیار خوبی برای رشد برنامه ها و فعالیت های سازمان جوانان هستند، لذا با برنامه ریزی های منظم، هدف مند و مدون میتوان به فعالیت های آموزشی و بشردوستانه در قالب اصول هفتگانه، اهداف و استراتژی های سازمان پرداخت.

وی در ادامه ضمن خطاب اعضا جوانان جمعیت هلال احمر به عنوان سرمایه های ارزشمند همه اعضا این سازمان بشردوست را به تلاش و فعالیت بیشتر در جهت شناسایی ماهیت بشردوستانه و عام المنفعه سازمان جوانان به اعضای جدیدالورود و همه هموطنان دعوت کرد.

مختار اسدیان هدف از تشکیل مجامع را افزایش ارتباط موثر بین جوانان و مسئولین حوزه جوانان در جهت افزایش کارایی و نیز استفاده از دیدگاه آنان در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و مسئولیت سپاری به جوانان دانست.

در ادامه این نشست هم اندیشی هر یک از دبیران گزارشی از فعالیت های کانون خود ارائه کردند و پس از ارائه نظرات، دغدغه ها، انتقادات و پیشنهادات خود را در خصوص طرح ها و برنامه های این حوزه به ویژه برنامه های پیشنهادی در راستای پیشگیری از شیوع ویروس منحوس کرونا و فعالیت هایی که در این حوزه میتواند صورت پذیرد عنوان کردند.

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید