رئیس سازمان جوانان در جمع دبیران جوانان مجامع شعب استان مازندران گفت:

تدوین برنامه 5 ساله و تفاهم نامه های جدید سازمان جوانان

نشست صمیمی دکتر گل فشان رئیس سازمان جوانان با دبیران مجامع شعب، مسئولین امورجوانان و کارشناسان ستادی استان مازندارن با حضور مدیرعامل و معاون امورجوانان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، نشست صمیمی دکتر گل فشان رئیس سازمان جوانان با دبیران مجامع شعب، مسئولین امورجوانان و کارشناسان ستادی استان مازندارن با حضور مدیرعامل و معاون امورجوانان استان برگزار شد.
دکتر گل فشان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع دبیران مجامع شعب به نمایندگی از جوانان استان مازندران، گفت: برای رسیدن به سازمانی مقتدر و قوی الزاما نیازمند ساختار قوی در سازمان می باشد و این امر در دستور کار سازمان جوانان قرار گرفت که امید است این تغییرات ساختاری قدرت و قوت سازمان را افزایش دهد.
در این نشست صمیمی نمایندگان جوانان و کارشناسان ستادی به ارائه نظرات و همچنین بیان مشکلات پیش روی خود پرداخته و دغدغه های خویش را در خصوص فرآیند فعالیت ها وبرنامه های سازمان ارائه کرده و خواستار بررسی و ارائه رهنمودهای رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شدند.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر پس از استماع سخنان نمایندگان جوانان استان مازندارن، گفت: یکی از برنامه های صورت گرفته در راستای پیشبرد و تحقق اهداف عالی سازمان در شرایط کنونی تدوین برنامه 5 ساله فعالیت های جوانان بود که هم اکنون مراحل پایانی را گذرانده و آماده اجرا می باشد.
دکتر گل فشان در خصوص بررسی و تغییرات تفاهم نامه های سازمان جوانان با سایر ارگان ها افزود: در جلسات ویدئو کنفرانس با حضور معاونین امورجوانان و دبیران مجامع استانی نقاط ضعف و قوت تفاهم نامه ها نظرخواهی و بررسی شد و با تغییراتی جدید به استان ها اعلام خواهد شد.
وی در همین زمینه ادامه داد: تفاهم نامه های جدیدی با سازمان آموزش و پرورش، علوم پزشکی، دانشگاه آزاد، وزارت علوم، بهزیستی، جهاد دانشگاهی و …. منعقد شده که به زودی به استان ها ابلاغ می شود تا در اجرای فرآیند فعالیت های جوانان شاهد تاثیرات مثبتی باشیم.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به تحقق هدف جوانان رهبران آینده در استراتژی 2020 و ارائه طرح مشاوران مدیران استانی و سازمانی، گفت: با شکل گیری مشاوران جوان مدیران عامل استان ها، در حال حاضر در حال بررسی جوانان مستعد و برتر جهت انتخاب مشاوران رئیس جمعیت و رئیس سازمان هستیم تا این افراد در جلسات شورای عالی حضور یافته و با ارائه طرح ها و بیان مشکلات و دغدغه های جوانان کمک موثری در پیشبرد اهداف جمعیت و سازمان جوانان باشند.

دکتر گل فشان در بخش بعدی سخنان خود به طرح ها و برنامه های جدید سازمان جوانان اشاره کرد و گفت: برگزاری المپیاد ورزشی، تشکیل تیم های تابان، راه اندازی سامانه مهتاب، تخصیص اعتبارات به کانون ها و همچنین رتبه بندی اعضای جوانان از ابتدای فعالیت در کانون غنچه های هلال تا پایان زمان عضویت و …. از جمله برنامه های جدید سازمانمی باشد که در حال آمادگی جهت اجرایی شدن می باشد.
وی در همین زمینه ادامه داد: صدور کارت های عضویت، تکمیل سامانه جامع عضویت و طراحی اپلیکیشن و برگزاری دوره های مجازی آموزشی و قراردادن امکانات و تسهیلات رفاهی برای اعضای جوانان از جمله برنامه های در دستور کار سازمان می باشد.

تجلیل از فعالان امر پیشگیری از کرونا در مازندران
با حضور دکتر گل فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از فعالان امر پیشگیری از شیوع کرونا در استان مازندران با اهدا لوح یادبود و هدیه تقدیر شد.
در این بخش از برنامه، خانواده نورفر از شهرستان آمل، محمد امامی دبیرکانون روستایی میرودپشت شهرستان بابل، فاطمه آصف نژاد از کانون جوانان خواهر شهرستان بندپی، محمدرضا ترابی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بهشهر و زهرا راسخ مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان چالوس تقدیر شدند

شما هم نظر خود را ارسال کنید