رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: سومین کنگره سراسری اعضا در مشهد مقدس برگزار می‌شود

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: سومین کنگره سراسری اعضا هفته پایانی مهرماه به صورت مجازی در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل‌فشان با اشاره به برگزاری سومین کنگره سراسری اعضا هفته پایانی مهرماه به صورت مجازی در مشهد مقدس اظهار داشت: این کنگره با شعار جوانان و مشارکت و مسئولیت پذیری و پاسخگوئی برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: مهم‌ترین رویکرد این کنگره خرد جمعی و مشارکت جوانان است و این کنگره با هدف انتخابات شورای مرکزی و منتخبین مجامع کانون های ملی سازمان جوانان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: رای جوانان در تصمیم سازی و تصمیم‌گیری‌ها اثر دارد و باید مشارکت نسل جوان را جدی گرفت، چرا که بسیاری از اهداف با حضور جوانان و تلاش آنها تحقق می یابد.

گل‌فشان بیان کرد: یکی از اقدامات مهم تغییر آئین نامه انتخابات است، قرار بود در رای گیری یک نفر از میان نامزدها بیرون بیاید که این روند اصلاح شد و 5 نفر به عنوان شورای مرکزی اعضا با رای مستقیم انتخاب می شوند.

وی خاطرنشان کرد: کنگره همزمان با ایام شهادت امام رضا(ع) به صورت مجازی برگزار می شود که در جهت تبرک جستن در امور از ظرفیت این شهر مقدس بهره مند می شویم.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: مدیرعامل جمعیت خراسان رضوی در راستای برگزاری کنگره به صورت مجازی اعلام آمادگی و زیرساختها را فراهم کردند.

وی تصریح کرد: در حدود هشت سال از برگزاری آخرین کنگره می گذرد و پس از مدتها سومین کنگره کلید خورد و گام بلندی در جهت مشارکت و استفاده از طرفیت جوانان در برنامه های آینده سازمان برمی‌داریم.

گل‌فشان بیان کرد: باید از سوی جوانان برای جوانان برنامه داشت و حضور و مشارکت مستقیم جوانان را در امور جدی گرفت.

وی عنوان کرد: دبیرخانه انتخابات در مشهد مقدس به سرپرستی معاونت مشهد راه اندازی شد و زمان تبلیغات و تشریح برنامه ها به صورت مکتوب به استان ها ارائه می شود.

شما هم نظر خود را ارسال کنید