وظایف دستیاران جوان مدیران عامل به استان ها تشریح و ابلاغ شد

با ارسال نامه ای از سوی دکتر محمد گل فشان، رئیس سازمان جوانان هلال احمر شرح وظایف دستیاران جوان مدیران عامل ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، بر اساس این ابلاغ، تمامی استانها باید دستیار جوان مدیرعامل را از بین جوانان فعال انتخاب کنند.

بر اساس این گزارش؛ با ارسال نامه ای از سوی دکتر محمد گل فشان، رئیس سازمان جوانان هلال احمر شرح وظایف دستیاران جوان مدیران عامل به استان ها ابلاغ شد.

در شرح وظایف دستیاران جوان که طی بخشنامه ای به استانها ارسال شده است، تشکیل جلسات ماهیانه با مدیرعامل جمعیت استان و ارائه گزارش جلسات با اعضا و نقطه نظرات دبیران کانون­ها به مدیرعامل و بالعکس باید اجرایی شود.

همچنین، انجام تحقیقات و مطالعات خواسته شده از طرف مدیرعامل مرتبط با امور حوزه جوانان و ارتباط مؤثر و مداوم با رؤسای شعب و دفتر نمایندگی ولی فقیه و همکاری، هماهنگی و تعامل با معاون امور جوانان از دیگر وظایف دستیاران جوان مدیران عامل است.

یادآور می شود؛ مشارکت در فرآیندهای تصمیم­ گیری در خصوص جوانان و حضور فعال در نشست مجمع دبیران استان در تعامل با اعضا، فعالیت در فضای مجازی طبق دستور و در قالب تعیین شده توسط مدیرعامل از موزاد مورد تاکید در وظایف دستیاران جوان به شمار می رود.

این گزارش می افزاید؛ حضور منظم، با برنامه و فعال در جلسات حوزه مدیرعامل به عنوان شرکت کننده، پیگیری مصوبات نشست ها و انعکاس گزارش اقدامات صورت گرفته و برنامه های محقق شده به سازمان، ارائه راه­ حل­های مناسب برای رفع مشکلات و مسائل اعضای استان، تنظیم نشست ها و متن مصاحبه مدیرعامل در خصوص فعالیت جوانان نیز از دیگر وظایفی است که بر عهده دستیاران نهاده شده است.

خاطرنشان می شود؛ تعامل با روابط عمومی و رابطین خبری استان، در راستای انعکاس فعالیت­ها و دغدغه­ های اعضا، ایجاد ارتباط با مشاوران جوان سایر دستگاه­ها و سمن­های مرتبط برای اشتراک گذاری تجارب و شرکت موردی در نشست های شورای اجرائی کانون­ ها و مشارکت در طرح­ها و برنامه­ های خاص در سطح استان از دیگر وظایف دستیاران جوان مدیران عامل در استان ها است.

شما هم نظر خود را ارسال کنید