توسط تیم سحر کرمان محقق شد:

اجرای برنامه های فرهنگی برای کودکان آسیب پذیر کرمان

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان کرمان از اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی توسط اعضای تیم سحر با همکاری گروه "فرزندان ایران زمین" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ هادی سلطانی با اشاره به اهمیت موضوع پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای کودکان آسیب پذیر افزود: اعضای تیم سحر شهرستان کرمان با همکاری تیم “فرزندان ایران زمین” با حضور در روستای الله آباد برنامه های فرهنگی و آموزشی متنوعی برای کودکان این منطقه اجرا کردند.
وی خاطرنشان کرد: این برنامه به مدت 2 روز برای بچه های رده سنی 6 تا 12 سال با هدف ایجاد شور و نشاط، تقویت اعتماد به نفس، همدلی و همفکری بین کودکان، تخلیه هیجانات، پرورش اعتماد به نفس و تقویت انجام کار گروهی برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه این برنامه برای 80 نفر از کودکان آسیب پذیر در روستای الله آباد شهر کرمان برگزار شده است، افزود: اعضای جوانان هلال احمر این جمعیت برنامه هایی از قبیل قصه گویی، مسابقات ورزشی، نقاشی و بازی های گروهی اجرا کردند.
سلطانی خاطرنشان کرد: لوازم التحریر و بسته های بهداشتی (ماسک و ژل ضدعفونی کننده) در حاشیه برگزاری این برنامه به کودکان اهدا شد.