رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

نشست آنلاین صاحب نظران داخلی و خارجی در عرصه بهداشت برگزار می‌شود

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: در جهت انجام و ساده‌سازی فرآیند مشاوره و هم‌اندیشی نشست آنلاین با حضور صاحب نظران داخلی و خارجی در عرصه بهداشت در خصوص آموزش های بیماری کرونا هستیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، دکتر محمد گل فشان با تاکید بر اهمیت فرایند برنامه‌ریزی مکتوب اظهار داشت: فدراسیون بین‌المللی با فرآیندهای بی‌شماری در حوزه بازاندیشی، تغییر و برنامه‌ریزی درگیر و مواجه است که همه آنها نیازمند اطلاعات و داده‌های مستقیم و بلافصل جمعیت‌های ملی و منطقه‌ای و به طور خاص دیدگاه و تجربیات جمعیت ملی است.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: این فرآیندها شامل برنامه‌ریزی استراتژیک دبیرخانه فدراسیون بین‌المللی با عنوان “دستورکاری برای تجدید نظر گروه برنامه و بودجه، جهت برنامه‌ریزی عملیاتی سالانه فدراسیون بین‌المللی در سطح کشوری برای سال2021 است.

وی تصریح کرد: همچنین در گنجاندن فعالیت‌های انجام نشده در برنامه‌های عملیاتی 2020 از یک طرف و گنجاندن پاسخ‌های جدید در برنامه‌های اقدام اضطراری در خصوص کووید-19 ازطرف دیگر در سطح منطقه‌ای، دارای دو گروه کاری فعال در زمینه‌های مدافعه‌گری و مسئولیت‌پذیری همچنین آینده‌نگری و سناریونویسی هستیم که توسط جمعیت های ملی مشارکت کننده هدایت و راهبری می‌شوند که اعضای آنها ترکیبی از جمعیت‌های ملی، فدراسیون بین‌المللی و کمیته بین‌المللی صلیب سرخ هستند.

گل فشان بیان کرد: یک جریان کاری مشترک دیگر نیز در خصوص حمایت و استراتژی بسیج منابع برای جمعیت‌های ملی وجود دارد و صدای موثق منعکس شده از عملیات نجات‌بخش و زندگی‌بخش و همچنین چشم‌انداز منحصر به فرد جمعیت هلال احمر ایران، مسلماً برای فرآیندهای فوق‌الذکر بسیار گران‌بها و ارزشمند خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: به منظور انجام و ساده‌سازی فرآیند مشاوره تا حد امکان، برگزاری یک نشست برخط 1 ساعته از طریق اسکایپ با حضور و مشارکت صاحب نظران داخلی و خارجی در عرصه بهداشت در خصوص آموزش های بیماری کرونا هستیم.

وی گفت: صرف‌نظر از خواندن یا فکر کردن در مورد دستور کار به سوال‌های ضمیمه شده‌ای که داوطلبین پرسیده می‌شود رجوع کنید، این نشست مشاوره مذکور، مستلزم هیچ‌گونه آماده‌سازی یا مستندسازی قبل یا بعد از جلسه نیست.

شما هم نظر خود را ارسال کنید