قائم مقام و سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

سامانه مهتاب جهت ثبت استعدادهای برتر اعضای سازمان هلال احمر راه‌اندازی می‌شود

سرپرست معاونت دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: سامانه مهتاب جهت ثبت استعدادهای برتر اعضای سازمان هلال احمر و برای برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان هلال احمر، سید علی منیری به تشریح مهمترین برنامه‌های معاونت دانشجویی و جوانان از 20 مرداد تا 31 شهریور ماه سال جاری پرداخت و اظهار داشت: مشارکت در برگزاری آیین اختتامییه جشنواره فرهنگی رویش با همکاری وزارت علوم و تحقیقات و اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و مذهبی ابتکاری به مناسبت‌های: مختلف از جمله این فعالیت‌ها بود.

قائم مقام معاونت دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مورد این مناسب‌های مختلف در ارتباط با فعالیت‌های انجام شده تصریح کرد: اجرای طرح نذر سلامت در ایام محرم و صفر و ارائه خدمات بهداشتی و توزیع ماسک در هیات های مذهبی به منظور مقابله با بیماری کرونا و بزرگداشت روز پزشک و روز ملی اهدای خون و گرامیداشت هفته عفاف و حجاب و دهه کرامت مهم‌ترین این مناسب‌ها بود.

وی بیان کرد: بخش دیگری از مهمترین برنامه‌های معاونت دانشجویی و جوانان در این مدت شامل اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی پیشنهادی استان‌ها در راستای بیانیه گام دوم انقلاب و برگزاری نشست تخصصی با حضور اعضای صاحب نام سازمان پیرامون بیان مشکلات کانونها و ارائه راهکار بود.

منیری عنوان کرد: همچنین برگزاری ویدئو کنفرانس با حضور معاونبن امور جوانان و روسای ادارات استان‌ها و برگزاری ویدئو کنفرانس با حضور اعضای منتخب مجامع کانون‌ها و بررس آثار ارسالی استان‌ها درخصوص جشنواره بیانیه گام دوم انقلاب و پیگیری در خصوص روند برگزاری دومین جشنواره سراسری سفیران بشردوستی در قالب مسابقه فن سخنوری دانشجویان هلال احمر به میزبانی جمعیت هلال احمر استان قزوین از دیگر رویدادهای مهم در معاونت دانشجویی و جوانان است.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر برنامه‌های مهم معاونت می‌توان به اجرای طرح قرار مهربانی در قالب اهدای خون و اتمام پروژه ایجاد زمین بازی در استان سیل زده گلستان و انجام پروژه ایجاد زمین بازی در استان سیل زده لرستان به عنوان کاری مشترک با یونیسف اشاره کرد.

قائم مقام معاونت دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: ارسال پروپوزال و پیشنهاد “ارتقاء ظرفیت‌های اجتماعی با رویکرد تاب‌آوری اجتماع محور” به یونیسف جهت اجرای طرح مذکور در خانه های هلال سراسر کشور در سال جاری از دیگر برنامه‌های بسیار مهم از مرداد تا شهریور ماه سال جاری است.

وی افزود: در این مدت پروژه مداخلات اجتماع محور در حوزه پیشگیری از اعتیاد در استان کرمان شامل پروژه مشترک با ستاد مبارزه با مواد مخدر و پروژه ایجاد کسب و کارهای خرد در مناطق حاشیه نشین استان های خراسان شمالی- خراسان جنوبی- سیستان و بلوچستان- لرستان- خوزستان و آذربایجان شرقی به عنوان پروژه مشترک با شورای اجتماعی وزارت کشور به سرانجام رسید.

منیری تصریح کرد: سامانه مهتاب جهت ثبت استعدادهای برتر اعضای سازمان هلال احمر و برای برگزاری دوره‌های آموزشی کارآفرینی راه‌اندازی می‌شود و مراحل پایانی را سپری می‌کند.

شما هم نظر خود را ارسال کنید