توسعه آموزش های جوانان از طریق فضای مجازی/ استقبال سازمان جوانان از ایده های برتر و خلاق اعضا

در سفر رئیس سازمان جوانان و قائم مقام و معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به استان گلستان نشست صمیمی با دبیران منتخب و کارشناسان امور جوانان استان با حضور سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان، نماینده دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان و دکتر آقاملائی عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر کشور و عضو هیئت مدیره جمعیت هلال احمر گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛ دکتر گلفشان رئیس سازمان جوانان در سفر خود بها همراهی قائم مقام و معاون دانشجویی و جوانان سازمان به استان گلستان در جمع دبیران منتخب، اعضای فعال و کارشناسان امور جوانان شعب سراسر استان حضور یافت و پس از استماع سوالات و دغدغه های حاضران با سعه صدر به آنها پاسخ گفت.
دکتر گل فشان با اشاره به فعالیت های گسترده سازمان جوانان در همه سطوح جامعه گفت: همه ما باید به دنبال شکوفا ساختن حوزه جوانان باشیم و این مهم با تلاش همگی و در سطح تمام کانون ها حتی در دور ترین نقاط کشور میسر می گردد.
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در همین زمینه ادامه داد: درگاه ورودی به جمعیت هلال احمر حوزه جوانان است و باید در حوزه خانه های هلال هم به این موضوع توجه ویژه صورت پذیرد.
وی با اشاره به راه اندازی سامانه مهتاب (مرکز هدایت و توسعه ایده های برتر)، گفت: از طریق این سامانه به دنبال استعدادیابی و ساماندهی هستیم و مشاورانی را قرار دادیم که پس از ثبت استعدادها توسط اعضا در این سامانه، با مشاوره صحیح آنها را در مسیر اصلی خود قرار دهند و یقینا سازمان از آنها حمایت خواهد کرد.
دکتر گل فشان خاطر نشان کرد: فعالیتهای جوانان مانند اقیانوس وسیعی است که با کیفی کردن این فعالیتها باید به آنها عمق بخشید.
وی درخصوص پیروی جوانان از سیره عملی اهل بیت گفت: در ایام کرونا خدمات ایثارگرانه بسیاری از اعضای جوانان مشاهده شد و اعضایی را داشتیم که از تمام توان و ظرفیت خود برای کمک به مردم بهره می بردند و این همان سیره امیرالمومنین علی (ع) است.
رئیس سازمان جوانان تصریح کرد: بر آن هستیم از طریق فضای مجازی و طراحی اپلیکیشن پیشرفته، آموزش های مختلف به اعضا را در بستر فضای مجازی گسترش دهیم که قسمتی از آن هم انجام شده است و در این راه از ایده ها و خلاقیت اعضای جوانان استقبال می کنیم.

جوانان هلال احمر شعار داوطلبی را در گلستان به تصویر کشیدند
در ادامه جلسه سرپرست جمعیت هلال احمر گلستان گفت: استان گلستان ظرفیت های بسیار خوبی در تمامی حوزه ها به ویژه در حوزه جوانان دارد.
فرهاد میقانی با اشاره به حضور داوطلبانه اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان گلستان در فعالیت های بشردوستانه بیان کرد: در موارد مختلف اعضای جوانان گلستان ثابت کردند که می توانند در تمامی صحنه ها نقشی متفاوت داشته باشند و در فعالیتهای امدادی و عام المنفعه همواره موثر باشند. سیل گلستان، ایام بحران کرونا و طرح نذر آب که در آستانه اجرای سومین دوره آن هستیم؛ بستر هایی هستند که اعضای جوانان شعار سازمان داوطلبان تحت عنوان حلقه اتصال توان توانمندان به نیاز نیازمندان را به خوبی عملیاتی کردند و در تمام امور مربوط به این حوزه؛ فعالیتهای موثری را از خود برجای گذاشتند‌.

شما هم نظر خود را ارسال کنید