آیین آغاز سال تحصیلی جدید و نواختن زنگ مهربانی وبشردوستی در مدارس استان خراسان شمالی

طی مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه دراستان، مسئولین استانی و سرپرست امور جوانان استان خراسان شمالی زنگ دوستی و مهربانی ها و روز شکفتن با انجام پروتکل های بهداشتی به صدا در آمد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی، یزدان اعظمی فرد سرپرست امور جوانان گفت: آیین آغاز سال تحصیلی جدید و مراسم به صدا درآمدن زنگ دوستی و صلح با رعایت پروتکل های بهداشتی با حضور نماینده ولی فقیه و مسئولین استانی در هنرستان محمودیه مرکز استان برگزار و در حاشیه برگزاری آیین سال تحصیلی از نمایشگاه نقاشی دانش آموزان با موضوع ویروس کرونا بازدید بعمل آوردند.

وی افزود: باتوجه به وضعیت استان و شیوع ویروس کرونا اعضای کانون های جوانان و دانش آموزی با رعایت نکات بهداشتی و غربالگری و تب سنجی دانش آموزان به استقبال سال تحصیلی جدید رفتند.

سرپرست امورجوانان در ادامه گفت: اعضای جوانان شهرستان جاجرم به همراه پزشک داوطلب عضو جمعیت هلال احمر شهرستان با حضور در مدارس مناطق محروم با توزیع بسته های بهداشتی ،ویزیت دانش آموزان و غربالگری و تاکید بر نکات آموزشی بهداشتی در راستای پیشگیری از ویروس کرونا آنان را مورد پایش قرار دادند.

وی گفت: اعضای جوانان شهرستان شیروان با حضور در حاشیه شهر و توزیع ماسک و محلول ضد عفونی در بین دانش آموزان نقاشی پرده ای با موضوع ویروس کرونا و راههای پیشگیری بین دانش آموزان برگزار کردند و در پایان به دانش آموزان لوازم التحریر هدیه دادند.

یزدان اعظمی فرد در پایان ضمن آرزوی صحت وسلامتی و موفقیت برای دانش آموزان آموزش را کلید اصلی موفقیت دانست و مطرح کرد: جمعیت هلال احمر استان و امور جوانان با همکاری داوطلبانه اعضای جوان براساس وظیفه ذاتی بشردوست بودن آمادگی همکاری در زمینه آموزش های اصولی بهداشت پیشگیری از بیماری و فراگیری مهارت های امدادی و اشاعه فرهنگ بشردوستی اصول هفتگانه جمعیت را در بین دانش آموزان دارد.

شما هم نظر خود را ارسال کنید