نشست هماهنگی اعزام تیم سحر قم در قالب اجرای طرح نذر آب ۳ برگزار شد

با هدف ارائه خدمات روان شناختی و مشاوره، برگزاری مسابقات هدفمند و اجرای برنامه های مفرح و متنوع فرهنگی در مناطق کم برخوردار تیم سحر جوانان قم به استان سیستان و بلوچستان اعزام می شود.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ محمد مصباحی از برگزار نشست هماهنگی اعزام تیم سحر در قالب طرح نذر آب ۳ خبر داد و گفت: این نشست با حضور مدیرعامل و اعضای اعزامی تیم سحر برگزار شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم اظهار کرد: ارائه خدمات روان شناختی و مشاوره برگزاری مسابقات و بازی های هدفمند، همچنین اجرای برنامه های شاد و مفرح و متنوع فرهنگی برای کودکان و نوجوانان منطقه از اهداف حضور این تیم در مناطق کم برخوردار است.

وی بیان کرد: ارائه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی، توزیع اقلام بهداشتی، لوازم التحریر و اسباب بازی از فعالیت های پیش بینی شده برای این طرح است.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم تصریح کرد: اجرای مسابقات نقاشی و ورزشی و بومی و محلی از دیگر فعالیت های تیم های سحر قم در مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: همچنین لوازم التحریر به ارزش ۳ میلیون تومان هم برای توزیع بین دانش آموزان خریداری شده است که به همراه تیم سحر عصر امروز به این مناطق اعزام خواهد شد.

یادآور می شود: طرح نذر آب 3 از 24 تا 29 شهریورماه سال جاری در دهستان ابتر واقع در شهرستان ایرانشهر استان سیستان و بلوچستان اجرایی می شود.

 

 

شما هم نظر خود را ارسال کنید